תגובות

פלורנטין בעפולה: בית קפה בשילוב מכון יופי הראשון בישראל.

נתקלתם פעם בבית קפה שמשלב גם מכון יופי?

ביקרנו בעיר עפולה בשדרות בן גוריון מתחם ההייטק החדש ומצאנו לכם את בית הקפה הראשון מסוגו בישראל שמשלב יופי קפה ואוכל איטלקי – קפה פלורנטין.


המקום נמצא בעפולה מול הרובע יזרעאל, מקום שמשולב מכון יופי של כל הטיפולים שרק תרצו לעשות ובית קפה מסעדה צמוד למכון היופי, שאלנו את בעלי המקום איך זה משתלב ביחד.

בעלי המקום: אנחנו בית קפה שמגיש את כל סוגי הקפה, פיצות, סלטים, זיוות, פסטות,  טוסטים, קינוחים, צ’יפס לילדים עם סיר מיוחד ללא טיגון. המקום דוגל באיכות, טריות, ניקיון ויחס לכך לקוח, שמנו את כל הלב והנשמה במקום בחשיבה על הפרטים הקטנים אם זה הצלחות והסכום בצבעוני לילדים, אנחנו לוקחים מחירים יחסית זולים ממה שרגילים לקחת בבתי קפה רבים כדי לאפשר לכל האוכלוסיות להגיע לאכול לשתות ולהנות, במצב של היום קשה לצאת ולהנות קצת בלי לגמור את הכיס.

74680789_2688976977833688_2691843973646909440_n.jpg
בית הקפה ומכון היופי במתחם ההייטק החדש בעפולה

 

בקרוב אנחנו גם מארגנים פה ערב שכולו חינם לילדים עם צרכים מיוחדים שיקבלו תספורות טיפולים ואוכל הכל בהתנדבות, יש לנו ילד עם צרכים מיוחדים לכן הנושא קרוב לליבנו מאוד , העובדים אצלנו כמו משפחה כולם מקבלים יחס טוב ודואג.

מה קורה לגבי הכשרות שלכם?


המקום מפוקח בפיקוח הבד"צ למהדרין, החלטנו להצטרף לכשרות איגוד הרבנים בישראל, הם התייחסו אלינו כמו משפחה בגישה ובכל התהליך של פתיחת התיק לקבלת פיקוח, רמת הפיקוח שקיבלנו היא מהגבוהות ביותר ואנחנו שמחים שהצטרפנו למערך שלהם ונעמוד בכל התנאים והנהלים שהם דרשו מאיתנו הבחירה היא גם מתוך מקום שגם הקהל החרדי יוכל להגיע לאכול ולהנות מאוכל טוב ומכון יופי מיוחד שמתאים גם לאוכלוסיה הדתית.

מחכים לכם עם הטבה של 10 אחוז הנחה למביאי כתבה זו, תבואו מבטיחים שאתם תהנו.


תגובות לכתבה:

 1. לא כל הנוצץ זהב

  קונספט מהממם רעיון מבריק. השקיעו מבחינת מראה שיקי ורענן
  ולא מעבר חבל מכון יופי חובבני ביותר.
  בית קפה שנפתח באיחור מהמצופה.
  ולא שונה מארוחה שמוכרים באלונית או בכל תחנת דלק אכזבה גדולה

  1. שונא קנאים...

   טוב שלא מצאת מה ללכלך…..רשע….

כתיבת תגובה: