שני הרוגים ופצוע בינוני בתאונה בין משאית למונית בכביש 232 סמוך לצומת איבים

שני גברים נהרגו הבוקר בתאונה קשה בין משאית לרכב פרטי בכביש 232 סמוך לצומת איבים.

חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול בזירת התאונה לגבר כבן 50 שנלכד ברכב הפרטי במצב אנוש ולאחר שחולץ ע"י הכבאים קבעו את מותו.

בנוסף העניקו הצוותים טיפול רפואי ופינו לבי"ח ברזילי :נער כבן 19 במצב קשה עם חבלה רב מערכתית, וגבר כבן 30 במצב בינוני עם חבלות בחזה ובבטן.

מהמרכז הרפואי ברזילי נמסר כי נקבע מותו של הפצוע בן ה- 19 שהובא לחדר הטראומה במצב קשה מאוד עם פגיעת ראש קשה.

מחקירת התאונה עולה כי נהג המונית לא נתן זכות קדימה והתנגש במשאית. ההרוגים הם בעל צרכים מיוחדים בן 19 והמלווה שלו.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א

הפאראמדיקים של מד"א, משה מור ונתנאל ימין סיפרו:

"כשהגענו, ראינו שמדובר בתאונה קשה מאוד, הבחנו במונית מעוכה על כביש ובסמוך משאית, שלושת נוסעי המונית נלכדו, גבר כבן 60 היה מחוסר הכרה ללא נשימה וללא דופק עם חבלה רב מערכתית, ניסינו להעניק לו טיפול תוך חילוצו מהרכב ע"י הכבאים ולאחר שחולץ נאלצנו לקבוע את מותו. נער כבן 14 חולץ כשהוא מחוסר הכרה, הוא סבל מחבלה רב מערכתית, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותו לבית החולים כשהוא מורדם ומונשם. טיפלנו ופינינו גם את הנהג, גבר בשנות השלושים שהיה בהכרה וסבל מחבלות, נהג המשאית גבר בשנות העשרים, התהלך במקום ולא נזקק לטיפול".

מפקד האירוע בכבאות, להב חן בלפר סיפר: "הועזקנו לחילוץ מתאונה בין 2 כלי רכב סמוך לצומת איבים, כאשר הגענו למקום זיהינו תאונה קשה בין משאית (פול טריילר) לרכב ציבורי (מונית). התחלנו מיד בפעולות חילוץ של אדם אשר היה לכוד במונית ולצערנו מותו נקבע במקום. כמו כן חילצנו עוד 2 אנשים כאשר אחד במצב בינוני ואחד קשה"

קרדיט: תיעוד מבצעי כב"ה

תגובות לכתבה:

  1. Wilhemina

    Artikel yang sangat menarik. Saya sangat berterima beri akan hal
    tersebut. Kunjungilah idpoker333 kalau ada kesempatan, terima beri.

כתיבת תגובה: