תגובות

סוכל הברחת סמים של כ-10 ק"ג חשיש במסגרת עסקה שהתקיימה בגבול לבנון -ישראל

במסגרת המאבק הנחוש של משטרת ישראל כנגד תופעת ייבוא,הפצה וסחר בסמים מסוכנים שוטרי משטרת ישראל פועלים במגוון דרכים במישור הסמוי ובמישור הגלוי במטרה לסכל ייבוא והפצה של סמים מסוכנים המסכנים את שלום הציבור ומהווים מחולל פשיעה בעל זיקה ישירה לעבירות פליליות נוספות וביניהם סחר בנשק אלימות ועוד.

לפנות בוקר, בפעילות יזומה של בלשי יחידת גבולות מהיחידה המרכזית ,נעצר חשוד(22 ע'ג'ר) במהלך ניסיון הברחת סמים מסוכנים מסוג חשיש במשקל של כ- 10 ק"ג אשר בוצעה בגבול לבנון בסמוך לכפר ע'ג'ר.העצור מובא בשעה זו לדיון בבקשה להאריך את מעצרו בבימ"ש שלום נצרת.


קרדיט:דוברות המשטרה

בשבוע שעבר באמצעות פרקליטות מחוז צפון,הוגשו לבימ"ש מחוזי בנצרת כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים כנגד אברהים בן חוסיין פתאלי(35)וכנגד מנסור בן עבד אלוואחד נאסר(25)תושבי הכפר ע'ג'ר.שני הנאשמים נעצרו על ידי בלשי היחידה המרכזית בתאריך 3/2/19 לאחר שביצעו עסקה בסם עם בלדר לבנוני ונתפסו עם 9 ק"ג חשיש.

פעולות סיכול ייבוא הסמים המבוצעות ע"י משטרת ישראל בגבולות המדינה מטרתן להרחיק את נגע הסמים מקרב האוכלוסייה ולמנוע את סיכון ביטחון הציבור.

משטרת ישראל תמשיך לפעול כל העת על מנת לסכל ניסיונותיהם של עבריינים להבריח סמים לשטחי ישראל בשיטות שונות, תוך שימוש בכלל האמצעים העומדים לרשותה ובמטרה למנוע הפצתם של הסמים המגיעים לא אחת לידיהם של צעירים ובני נוער ועלולים להוות סכנה ממשית לחייהם.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: