הרצח הכפול במהלך חתונה בבסמת טבעון: שני חשודים נעצרו במבצע מורכב בג'נין

כוחות מיוחדים של משטרת ישראל עצרו לפנות בוקר בג'נין שני חשודים במעורבות ברצח של גבר ואישה תושבי בסמת טבעון בעת שנכחו לפני כשלושה שבועות בחתונה ביישוב.

במסגרת חקירה סמויה ומורכבת מתנהלת במרחב אשר במחוז חוף של המשטרה עצרו הלילה לוחמים של יחידת הגדעונים (יחידה 33) בלהב 433 שני חשודים, תושבי הצפון בחשד למעורבות ברצח של גבר ואישה בחתונה שהתקיימה ביישוב בסמת טבעון. בנוסף לשני החשודים המרכזיים נעצרו שני חשודים נוספים ששהו עם השניים אותה עת וסייעו להם להימלט מרשויות האכיפה.

מדובר בחקירה סמויה, מורכבת במהלכה השתמשו הכוחות בכלל האמצעים העומדים לרשות משטרת ישראל, שכן מאז האירוע היו השניים בבריחה ונמלטו לשטחי הרשות הפלשתינאית. בשעות הבוקר המוקדמות הגיעו לוחמי יחידה 33 לאחת הדירות בעיר ג'נין, פרצו פנימה, העירו את השניים משנתם ועצרו אותם ביחד עם אביהם ואדם נוסף ששהה בדירה.

כזכור, שלושה בני אדם נורו לפני שלושה שבועות במהלך חתונה ביישוב הבדואי בסמת טבעון שבגליל. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים רמב"ם גבר כבן 30 תוך כדי פעולות החייאה במצב קריטי, גבר כבן 23 במצב קשה מורדם ומונשם, וגבר בשנות הארבעים במצב קל עד בינוני. פצועה נוספת כבת 30 במצב אנוש פונתה עצמאית.
בבית החולים ניסו לייצב את מצבם אחר כעבור זמן קצר נאלצו הרופאים ברמב"ם לקבוע את מותם של שניים מהפצועים.

צילום: דוברות המשטרה.

על פי דיווחים של עדי ראייה שפורסמו ברשתות החברתיות, החשוד במעשה ביצע ירי באמצעות רובה מסוג M-16 לעבר האנשים שנכחו באירוע חתונה שהתקיים במקום. ברשת האינטרנט הופץ סרטון שבו נשמעים קולות הירי.

ממשטרת ישראל נמסר כי היא תמשיך לפעול בנחישות לאיתור ותפיסת עבריינים וחשודים באירועי רצח. פעילות המבוצעת בכל המישורים תוך הפעלת מודיעין איכותי ויחידות מיוחדות, והפעלת אמצעים ושיטות מגוונות והכל על מנת למצות את הדין עם העבריינים.

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: