תגובות

הרוג ושני פצועים בתאונה קשה בין 2 משאיות ורכב בסמוך למפעל חיפה כימיקלים – דרום

גבר כבן 30 נהרג, פצוע קשה ופצוע קל בתאונה שאירעה בכביש 258 סמוך לצומת הכניסה לאיזור התעשיה מישור רותם.

מדוברות מד"א נמסר כי בשעה 01:33 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב על ת.ד בין 2 משאית ורכב פרטי בכביש 25 סמוך לצומת רותם. חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של גבר כבן 35 ופינו לבי"ח סורוקה 2 פצועים, בהם גבר כבן 40 במצב קשה ולא יציב עם פגיעה רב מערכתית וגבר בן 26 במצב קל.


פראמדיק מד"א מרדכי יחזקאל סיפר: "מדובר בתאונה דרכים קשה מאוד בין 2 משאיות ורכב פרטי שנלכד בינהן. 2 מהפצועים היו לכודים מתחת למשאיות והשלישי התהלך בזירה. כוחות הכיבוי פעלו רבות לחילוץ הפצועים כאשר גבר בן 40 שנפגע בכל חלקי גופו חולץ ראשון, הכנסנו אותו לניידת טיפול נמרץ והענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל הרדמה והנשמה והוא פונה במסוק מד"א שנחת בסמוך לבית החולים כשמצבו קשה ולא יציב. הפצוע השני, גבר כבן 35 חולץ כשהוא מחוסר הכרה וללא סימני חיים ולאחר בדיקות בשטח לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

יוספי עשור חובש באיחוד הצלה דיווח מהזירה: "מדובר בתאונה עם מעורבות שתי משאיות ורכב פרטי. למרבה הצער נקבע מותו של גבר כבן 30. כמו כן הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה לפצוע כבן 50 שנפצע באורח קשה ולפצוע נוסף באורח קל".אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: