תגובות

רצח וניסיון התאבדות במוצא: גופת אישה נמצאה בדירה ולידה גבר פצוע קשה

לפני זמן קצר הוזעקו השוטרים לבית בישוב מוצא בעקבות דיווח שהתקבל במשטרה אודות חשש לחייהם של גבר ואישה המתגוררים במקום.

בהגעתם של השוטרים לבית, איתרו במקום אישה כשהיא ללא רוח חיים וגבר כשהוא במצב קשה כשעל גופם סימני דקירה. שניהם בשנות ה 30 לחייהם.


מחקירה ראשונית, עולה החשד לרצח וניסיון התאבדות, וכן אותרה בזירה סכין באמצעותה עפ"י החשד בוצעה העבירה.

חוקרי המעבדה לזיהוי פלילי של המשטרה נמצאים בזירה והחלו במלאכת איסוף הראיות והממצאים.

מפקד תחנת הראל, סנ"צ שי נחמן. קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

שמה של הנרצחת היא מיכל סלה, בת 32 מבית זית. המשטרה תבקש בבוקר מבית משפט השלום בירושלים להאריך את מעצרו של בן הזוג החשוד ברצח.

מיכל סלה

כזכור, ביום חמישי מיכל סלה, עובדת סוציאלית בת 32, נדקרה למוות על פי החשד על ידי בעלה,לעיני ביתם התינוקת בת השמונה חודשים.
מדוברות מד"א נמסר כי בשעה 18:46 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירושלים על אישה מחוסרת הכרה וגבר מעורפל הכרה, בבית בפרוזדור ירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותה של אישה כבת 30, ומעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח גבר כבן 30 במצב קשה, מעורפל הכרה.


פראמדיק על אופנוע מד״א, ישראל וינגרטן, סיפר: ״כשהגענו ראינו בבית אישה כבת 30 מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה, היא הייתה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותה. גבר כבן 30 שכב מעורפל הכרה, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותו בדחיפות לבית החולים כשמצבו קשה״.

סמר סלמה חובש באיחוד הצלה סיפר: "כשהגענו למקום נתקלנו בגברת ללא רוח חיים ובפצוע באורח קשה. לאחר הסיוע הראשוני הפצוע קשה פונה בניידת טיפול נמרץ להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים".


צילום: דוברות המשטרה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: