במבצע אכיפה נגד פשיעה בקלנסוואה: נתפסו אמצעי לחימה, סמים ובעלי חיים שהוחזקו בתנאי הזנחה

במסגרת מאבק המשטרה בעבירות איכות חיים ובאכיפה נגד מחוללי הפשיעה בקרב המגזר הערבי, ביום 15.9.19 בוצע מבצע אכיפה ממוקד בעיר קלנסוואה. המבצע נערך בשיתוף עם נציגי פיצו"ח במשרד החקלאות, נציגי משרד הבריאות ונציגי רשות הטבע והגנים.

במהלך המבצע נערכו חיפושים ע"י השוטרים בבתיהם של חשודים הנחשדים כמחוללי פשיעה בעיר, במהלכם נתפסו רובה מסוג ווטסון, רובה מסוג אייר סופט ואקדח מסוג אייר סופט, שהוחזקו ללא רישיון. עוד נתפסו כלב, סוס ו-12 ארנבים שהוחזקו בתנאי הזנחה והתעללות בבעלי חיים. חומר הראיות בעניינם הועבר ליחידת הפיצו"ח במשרד החקלאות.

במהלך חיפוש נוסף נתפסו שתילי סם מסוכן מסוג מריחואנה במשקל כולל של 13.5 ק"ג ו-70 גרם נוספים של מריחואנה מחולקת למנות ברחבי הבית.

עוד במהלך המבצע הבחינו שוטרים ברכב נוסע שיש נגדו החלטה בדבר הורדה מהכביש. השוטרים עיכבו לחקירה את הנהג ברכב שהתברר מאוחר יותר כי הוא נוהג כשהוא פסול רישיון נהיגה ובסיום הוא נעצר והועבר לטיפול בוחני תנועה. הרכב שנתפס נלקח ונגרר.

בביקורת שנערכה בבית עסק בעיר עוכב לחקירה בעל בית העסק בגין ניהול עסק ללא רישיון ונפתח נגדו תיק חקירה ברשות האנרגיה בגין החזקת בלוני גז באופן פיראטי.

עוד במהלך המבצע ניתנו 33 דו"חות תנועה ו-20 כלי רכב הורדו מהכביש בשל תקלות המהוות סכנה לביטחון הציבור.

"משטרת ישראל תמשיך לבצע כל העת מבצעי אכיפה נגד מפרי החוק ומחוללי הפשיעה על מנת לשמור על ביטחונם של תשובי האזור ועל מנת לחזק את אמון המגזר הערבי במשטרת ישראל," ציינו במשטרה.

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: