תגובות

‏ריב לא משתלם: דיווח משכנים על ריב בין ‎זוג בחולון הביא למעצרם על אחזקת ‎סמים, ו-400 אלף ‎שקלים אשר הוסתרו במקומות שונים בדירה

בעקבות כתב אישום שמוגש היום (א') נגד שני חשודים באחזקת סמים בכמות שלא לצריכה עצמית, מבקשת המשטרה לחלט את רכושם וביניהם – כ – 400 אלף שקלים.

ראשיתה של החקירה לפני כשלושה שבועות, בדיווח שהתקבל במשטרת ישראל אודות חשד לאירוע אלימות בדירת מגורים בחולון. צוותי משטרה שהגיעו למקום פתחו בבירור נסיבות האירוע. בעודם שוהים בזירה הריחו השוטרים ריח חזק שעורר את חשדם להימצאות של סמים בדירה ואכן באחד החדרים אותר חומר החשוד כסם.


בהמשך, בחיפוש שהתבצע בדירה, מצאו השוטרים סמים מסוגים שונים וביניהם חשיש, MDMA, שמן קנאביס וקוקאין. כמו כן נמצאו אמצעים שונים להכנת סמים ויותר מ 400,000 שקלים במזומן אשר הוסתרו במקומות שונים בדירה. תהליך ספירת ומיון הפריטים שנתפסו ארך שעות רבות ונמשך לתוך הלילה. במשטרה הוחלט למנות צוות מיוחד שיוקדש לחקירה זאת בלבד.

היום (א') עם סיומה של החקירה, הוגש ע"י יחידת התביעות של מחוז ת"א כתב אישום ובקשה למעצר עד תום הליכים נגד שני נאשמים. בנוסף, מבקשת המשטרה לחלט את הכסף שנתפס וכן את רכבו של הנאשם ( 23, כפר יונה). החלטה לגבי איסור פרסום פרטיה של הנאשמת, ניתנה ע"י בימ"ש השלום בתל אביב, לבקשת סנגורה; והוא תקף עד כל החלטה אחרת.

משטרת ישראל תמשיך לפעול בנחישות וללא לאות, בכל האמצעים העומדים לרשותה, בכדי לחשוף את מבצעי העבירות ולהביאם לדין.קרדיט: דוברות המשטרה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: