תגובות

חשד לרצח בגן יבנה: לוקה בנפשו דקר למוות את אביו ופצע קשה את אמו

בשעה 03:31 התקבל דיווח במוקד 100 של המשטרה אודות צעקות לעזרה ברחוב יבולים ביישוב גן יבנה.

כוחות משטרה הוזעקו למקום ובהגיעם אותרו בני משפחה- גבר בן 58 פצוע באורח אנוש ואשה בת 56 במצב קשה, בחורה בת 31 פצועה באורח קל ובחור בן 25 (לוקה בנפשו) החשוד במעשה פצוע קל גם כן, בתוך הבית.


שוטר שגבר באיזור ונקלע למקום בעקבות הצעקות, השתלט במהרה על החשוד במעשה והוא נעצר, ושוטרים נוספים שהגיעו החלו בפעולות ראשוניות מצילות חיים עד להגעת כוחות רפואה למקום שהעניקו טיפול רפואי בסופו נאלצו לקבוע את מותו של אב המשפחה, ושאר המעורבים פונו להמשך טיפול בביה"ח.

מדוברות מד"א נמסר כי חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ולאחר מאמצי החייאה קבעו את מותו של גבר כבן 58 והעניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח אסותא באשדוד אשה כבת 57 במצב קשה יציב, בהכרה, עם פצעי דקירות. אשה נוספת כבת 30 טופלה ופונתה לאחר שלקתה בחרדה. התוקף נעצר.

חוקרי המשטרה לרבות מעבדת הזיהוי הפלילי החלו בחקירת המקרה ואיסוף ראיות בזירה.

קרדיט דוברות המשטרה.

הפאראמדיקים של מד"א הנרי זערור ויניב שמיס סיפרו: "כשהגענו למקום, ראינו גבר ואשה בשנות החמישים עם פציעות, הגבר היה מחוסר הכרה ללא נשימה וללא דופק, הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה מתקדמות שבסופן נאלצנו לקבוע את מותו, האשה הייתה בהכרה מלאה וסבלה ממספר פציעות דקירה, הענקנו לה טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותה לבית החולים כשהיא בהכרה ומצבה קשה ויציב,
חובש בכיר במד"א איציק פאר שהגיע ראשון למקום הוסיף וסיפר: אשה כבת 31 שהייתה במקום ולקתה בחרדה טופלה על ידנו ופונתה לטיפול בבית החולים."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: