תגובות

כ-500 מתנדבים מהשומרון יפשטו מחר על העיר נתניה ויעברו מדלת לדלת על מנת להוציא את מצביעי הימין לקלפיות

כ-500 מתנדבים מהשומרון, נערכים כעת ליציאה מחר לעיר נתניה, זאת בכדי לשכנע את מצביעי הימין הפוטנצייאלים לצאת לקלפיות.

"על פי בדיקות שעשינו, עולה כי בעיר נתניה ישנו אחוז גבוה של מצביעי ימין אולם אחוזי הצבעה נמוכים" מסביר יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון "פנינו לתושבים בשומרון, בבקשה להתגייס ביום הבחירות, ובמקום לצאת לים עם המשפחה, להתגייס למען ארץ ישראל, ולהוציא את מצביעי הימין לקלפיות"


"זה לא סוד" מוסיף דגן, "שהימין האידיאולוגי, נלחם מחר על עצם קיומו בממשלה הבאה. באם יהיו אחוזי הצבעה גבוהים לכחול לבן, זהו לא תרחיש לא סביר שביום רביעי בבוקר נקום לממשלת שמאל או לממשלת שמאל בתחפושת של ממשלת ימין. השמאל הקיצוני מלא מוטיבציה של שנאה לצאת להצביע. אנחנו נלחמים כאן על הבית כפשוטו"

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן הוציא גם בבחירות האחרונות מאות בני אדם לאשדוד, זאת בשיתוף פעולה עם מטה "זזים לימין" ובסיוע סגנו דוידי בן ציון, יוני הישראלי ויעקב ווינברגר ממטה "הליכוד שלי" ועבר שם מבית לבית יחד עם ח"כ יריב לוין. כך שבסוף יום הבחירות נמצא כי אכן ממוצע אחוז הבוחרים באשדוד עלה באופן משמעותי.


בתמונה: ראש המועצה האזורית שומרון ושר התיירות יריב לוין עוברים מדלת לדלת באשדוד במטרה להוציא מצביעי ימין לקלפיות. קרדיט: רועי חדי
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: