תגובות

הקטל בכבישים: רוכב אופניים חשמליים כבן 40 נהרג מפגיעת רכב בירושלים

הקטל בכבישים ממשיך לגבות קרבנות, רוכב אופניים שני נהרג היום בתאונת דרכים: בשעה 20:47 התקבל דיווח על רוכב אופניים חשמליים שנפגע מרכב ברחוב בית"ר פינת ינובסקי בירושלים.

חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותו של גבר כבן 40.


צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

החובשים של מד"א משה חמד ואלי פרחי שהגיעו למקום רכובים על אופנועים סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו את הפצוע שוכב על הכביש מחוסר הכרה עם חבלת ראש קשה כשהאופניים נמצאות במרחק של מספר מטרים מתחת לרכב. הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו בו פעולות החייאה אבל הפציעה שלו הייתה אנושה ובסופן נאלצו הפראמדיקים לקבוע את מותו."

יעקב באס פרמדיק מתנדב באיחוד הצלה סיפר: "ביצענו פעולות החייאה בסיוע רופא מסניף טרם שבסמוך על רוכב האופניים שסבל מפגיעה רב מערכתית וללא הכרה. למרבה הצער בתום מאמצי החייאה נקבע מותו בזירת התאונה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".

צילום: דוברות איחוד הצלה.

משה חמד מתנדב זק״א ירושלים שטיפל בזירה אמר: ״מדובר במקרה קשה ומזעזע, גבר כבן 40 שרכב על אופניים ברחוב ינובסקי בעיר נפגע בעוצמה ע״י רכב פרטי, כשהגעתי למקום הגבר שכב בצידי הכביש כשהוא סובל מחבלות קשות בפלג גופו העליון והוא ללא הכרה, צוות מד״א ביצעו פעולות החייאה שבסופם נאלצו לאשר את מותו במקום, מתנדבי זק״א ירושלים נמצאים במקום כדי לטפל בכבוד המת. נסיבות התאונה נחקרת ע״י המשטרה.״

יהודה משי זהב יו"ר זק"א, אמר "מדובר ביום קשה וקטלני בדרכים. אנו פונים שוב לרוכבי האופניים שמרו על כללי הבטיחות בנסיעה על הכביש".


צילום: דוברות זק״א


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: