תגובות

יומיים לבחירות: מפלגת נעם פורשת מהתמודדות בבחירות

בכינוס פעילים גדול אותו תערוך מפלגת נעם היום (א') בשעה 16:00 במלון רמאדה בירושלים המפלגה צפוייה להודיע על פרישתה מהמרוץ לכנסת 22.

המפלגה שהצליחה לגייס כ-70 אלף תומכים במבצע ההתפקדות שערכה, רואה בקמפיין הצלחה משמעותית. על אף הדילים השונים שהוצעו ע"י מפלגות שונות, היא פורשת ללא הסכם וללא תמיכה באף מפלגה.


לאחר קמפיין של חודשיים, שכלל מבצע החתמות חסר תקדים של תומכי המפלגה, בנעם החליטו לפרוש מהמרוץ ברגע האחרון והחלו בהכנות למערכת הבחירות הבאה.

"אין ספק כי זו הצלחה אדירה" אומר הרב דרור אריה יו"ר המפלגה, "הצלחנו בסיעתא דשמיא, להביא לקדמת סדר היום את הסיפור שכולם מנסים להשתיק ולהעלים. הצלחנו באמצעות אלפי מתנדבים, לחשוף בפני עם ישראל את הנסיון של גורמים זרים להשתלט על המדינה ולפרק את ערכי היסוד שלנו כעם וכמדינה"

ההחלטה התקבלה בדקות האחרונות, ע"י רבני התנועה, שקיבלו סקירה מפורטת המבוססת על סקרים ומחקרי עומק וכן על רשימת החותמים, שהצהירו כי יתמכו במפלגה במידה ויתברר כי היא עוברת את אחוז החסימה.

התמונה שהוצגה לרבנים היא, כי ישנו בלוק יציב של כ-70 אלף תומכים, ועוד כ 250 אלף מתלבטים.


"הקילומטרז' שעשינו בחודשיים הוא לא פחות ממדהים, מפלגה חדשה שאיש לא הכיר הפכה לאחת המפלגות המדוברות ביותר במערכת הבחירות. ומה שיותר מדהים היא העובדה, שעל אף שהעזנו לומר את האמת שכולם פוחדים לומר, המסרים שלנו גרפו את תמיכתם של מאות אלפים."

במפלגה מתייחסים לפער שנותר כדי להגיע לאחוז החסימה: "יש לנו אמונה גדולה בדרך, אך הזמן הקצר שעמד לרשותנו, לא הותיר לנו אפשרות לשכנע את התומכים והמתלבטים ביכולת של המפלגה לעבור את אחוז החסימה והמשימה הזו עוברת לבחירות הבאות" מסר עו"ד אלדד רבינוביץ' מספר 2 ברשימה.

באופן מפתיע המפלגה לא מפרקת את המטה, ולא מפנה את המשרדים ששכרה בירושלים "נעם כאן כדי להישאר. נמשיך את הקמפיין ואת העברת המסרים גם מחוץ לכנסת ונתחיל מהיום בערב להיערך לקראת הבחירות הבאות" מוסר יו"ר המפלגה.

בתגובה לפרישת תנועת נעם נמסר מעוצמה יהודית:

"הפרישה של נעם היא נקודת הכרעה בבחירות הללו. פרישת נעם מחזקת את עוצמה יהודית מול קמפיין השתייה של הליכוד וימינה ומבטיחה את המעבר של עוצמה יהודית. פרישת נעם מעבירה לעוצמה יהודית קרוב למנדט של בוחרים אידיאולוגיים שמטבע הדברים בוודאי לא יצביעו לבנט או לנתניהו".

עוד הוסיפו בעוצמה יהודית כי: "אנו מצפים כעת ממפלגות הליכוד וימינה להפסיק את הירי בנגמ"ש ולפעול באחריות להצלת גוש הימין".


תגובות לכתבה:

 1. ירושלמי

  ברוך השם ועכשיו עוצמה יהודית לוקחת בגדול

 2. חי באור

  רק עוצמה יהודית

 3. שירה

  אם כל הערכה הרבה!!! שלי לבן גביר .אבל הפעם זה שאלה קיומית ממש!! וסור לו לסכן את הימין כולו אפילו אם הוא מאמין שיעבור את אחוז החסימה. כי הסיכון הכי קטן יכול להפיל את הימין ואז גם הוא יסבול!! חבל!!! בשם העם השוחר למדינה יהודית!! אנא בן גביר חזור בך!!

  1. חי באור

   תחזרי בך את ! אולי את תיםרשי ! רק עוצמה יהודית !!!

   1. ירושלמי

    הכוונה היתה ! תחזרי בך את ! תיפרשי את ! מצביעים רק עוצמה יהודית ! וחבל שאת ואתם לא מבינים את המשמעות !!!

 4. יוסי

  בן גביר סתם מתלהב מהפרישה של נעם, במסיבת הפרישה הם אמרו שהם לוקחים אחריות ולא מסתכנים עם אחוז החסימה *בשונה ממפלגות אחרות שמסכנות את שלטון הימין* כשהכוונה לעקוץ כמובן את עוצמה יהודית.
  לעוצמה אין שום סיכוי לעבור, רוב מצביעי נעם יעברו הפעם ליהדות התורה, והם אמרו את זה הרבה פעמים.

כתיבת תגובה: