תיעוד: תושב נצרת בן 19 ואחיו הקטין תקפו צעיר בצורה אלימה ויוצאת דופן  – כי שאל את הנאשם שבהה בו "על מה אתה מסתכל?"

בתאריך 6.9.19 התקבלה הודעה במוקד 100 של משטרת ישראל על קטטה בשכונה בנצרת בין צעירים במהלכה אחד נדקר ופונה לבית החולים בנצרת לקבלת טיפול רפואי.

מיד עם קבלת ההודעה הגיעו שוטרים, איתרו את זירת האירוע והחלו באיסוף ממצאים במקום ופתחו בחקירה במסגרתה איתרו את החשודים בתקיפה האלימה- שני האחים האחד בן 19 והשני קטין.

הם נעצרו הובאו לחקירה ובהתאם להתפתחויות בחקירה בית המשפט נעתר לבקשת המשטרה ומעצרם הוארך מפעם לפעם.

מחקירה מהירה ומקצועית עלה כי: סמוך לשעה 13:00 הקורבן צעיר בשנות ה-20 שהה בשכונה יחד עם חבריו. כשהבחין הקורבן בנאשם מסתכל עליו ובוהה בו שאל אותו "על מה אתה מסתכל?"

או אז החל ארוע אלימות ובשלב מסויים הנאשם יחד עם אחיו הקטין שלפו מכיסהם סכין יפנית ודקרו את הקורבן בכל חלקי גופו: דקירה בצד שמאל של הפנים באורך של כ-14 ס"מ, דקירה בצוואר באורך של כ- 10 ס"מ, דקירה בגב ובכתף עד אשר הקורבן נזקק לטיפול רפואי וחבריו פינו אותו לבית החולים בנצרת.

לאחר חקירה אינטנסיבית שבמהלכה נגבו עדויות ונאספו ראיות, חטיבת התביעות של משטרת ישראל הצליחה לגבש תשתית ראייתית כנגד הנאשם ואחיו והגישה נגדם כתב אישום חמור בעבירות של פציעה בצוותא כשהעבריין מזויין והחזקת סכין שלא כדין וכן הוגשו נגדם גם בקשות למעצרם עד תום ההליכים בבית משפט השלום בנצרת.

"משטרת ישראל מגלה אפס סובלנות לעבירות בריונות ואלימות מכל סוג שהוא המופנות כנגד אזרחים ותפעל במהירות ונחישות כנגד כל גילויי האלימות. משטרת ישראל לא תקבל מצב שבו אזרחים מותקפים באלימות, בצהרי היום במקום ציבורי והיא תפעל בכל הכלים העומדים לרשותה במטרה להביא את אותם עבריינים לדין," ציינו במשטרה.

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: