תגובות

‏דרעי בכינוס ש"ס בחולון: "נתניהו לא רוצה את לפיד וגנץ – אבל יכנע לסחטנות שלהם כי אין לו קואלציה של 61"

יו"ר ש"ס אריה דרעי בכנס הבחירות של ש"ס בהיכל הטוטו בחולון:

בכנס הבחירות המרכזי של תנועת ש"ס שנערך הערב (ד') בחולון בהשתתפות מועצת חכמי התורה, רבני ערים וקהילות אמר יו"ר המפלגה הרב אריה דרעי: "בפעם הראשונה מאז קום המדינה, מדינת ישראל תלך למשאל עם. כמו בבריטניה על הברקזיט, כמו בספרד ובעוד מדינות- עכשיו בפעם הראשונה גם בישראל. אזרחי ישראל יצטרכו לבחור בין מדינה יהודית למדינה חילונית. כולנו נלך אל הקלפי ונצטרך לבחור האם אנחנו בעד היהדות והמסורת או נגד היהדות והמסורת


עוד הוסיף דרעי:
"כל אחד יצביע האם הוא בעד השבת או נגד השבת, האם הוא בעד חינוך ליהדות וערכים או שהוא נגד ומבחינתו הכל זה הדתה. אנחנו הולכים למשאל עם אחרי שכל המסכות הוסרו, ובפעם הראשונה האופי והצביון של מדינת ישראל ניצבים לפני הכרעה גורלית שלא הייתה כמותה בהיסטוריה היהודית. אם חלילה המפלגות האנטי-דתיות ינצחו, וש"ס ושאר המפלגות הדתיות יפסידו, זו תהיה בכייה לדורות".

דרעי הוסיף: "אני מודאג מאוד הערב. לפי כל הסקרים כרגע אין לגוש הימין 61 מנדטים, ולכן בצער גדול אני אומר לכם שאנחנו הולכים להקמת ממשלה חילונית של ביבי נתניהו יחד עם בני גנץ, יאיר לפיד וליברמן.

"אני יודע שביבי היה מעדיף להקים איתנו ממשלה, כי אנחנו נאמנים לו יותר מהחברים בליכוד, אבל אם ש"ס לא תהיה מספיק חזקה וגדולה, הוא יכנע לסחטנות של ליברמן ויקים איתו ועם כחול לבן ממשלה נקיה מיהדות ונקיה מדתיים. שומרי המסורת והיהדות- אאוט, אוכלי החזיר ורומסי השבת- אין".

לדברי דרעי: "בדרך לכאן עברתי וראיתי את השלטים של בני גנץ ויאיר לפיד עם הכותרת של ממשלה חילונית. אני רוצה לומר לך בני גנץ משהו אישי . החלטת לזרוק את שומרי המסורת והיהדות מתחת לגלגלי אוטובוס ההסתה של לפיד וליברמן בשביל לקושש כמה מנדטים.
ההיסטוריה היהודית לא תשכח את הקרע והשסע שגרמת, שהביאו למערכת נוראית של פילוג ושנאה שלא היתה מאז קום המדינה".

‏הרב אברהם יוסף: "אני מאז ומעולם לא השתתפתי אף פעם בכינוסים של בחירות. זו הפעם הראשונה שאני משתתף. אף פעם לא השתתפתי. ולא מפני שמותר לי היום (עזב את התפקיד ברבנות), אלא מסיבה אחת: חרדת קודש. עומדת התשקורת הנוראה, הקדישה כנגדו (נתניהו) מלחמה, משתפת פעולה עם הפרקליטות המרושעת, ועושים הכל כדי לעקור כל סממן יהודי".


נשיא מועצת החכמים של ש"ס הגר"ש כהן בכינוס בחולון: "אני מתפלל על כולם, גם על לפיד וגם על כל המשוגעים האלה, גם על בג"צ, שהקב"ה יעורר את לבם לשוב בתשובה, אני ב"ה מתפלל על כולם, החזון איש קורא להם 'תינוקות שנשבו'. איפה שמו אותם ההורים שלהם?".

נשיא מועצת חכמי התורה מרן חכם שלום הכהן שליט״א מתייפח בבכי בעיצומו של של כינוס האלפים בחולון.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: