לצד תיק הפעוטה הופתעו השוטרים לגלות תיק ובתוכו תתי מקלע מסוג "קרלו"

בלשי משטרת ישראל במסגרת פעילות ממוקדת עצרו 2 חשודים בדרך לעסקת נשק, ברכבו של אחד מהם נתפסו 2 תתי מקלעים מסוג "קרלו" בתוך תיק שהיה מונח במושב האחורי לצדן של שתי בנותיו, הפעוטות-כתבי אישום ובקשות למעצר עד תום ההליכים הוגשו כנגד הנאשמים.

קרדיט: דוברות המשטרה.

לפני כשלושה שבועות (22/8) עם המעבר מהחקירה הסמויה לגלויה עצרו בלשי משטרת ישראל את רכבו של נאשם (28, מג'אר), בין צומת חמרא לדיר חנא, שהיה בדרכו לבצע עסקת מכירה של נשק עם נאשם נוסף (21, סח'נין). עם מעצרו של הנאשם, נדהמו השוטרים לגלות כי ברכבו של הנאשם נכחו שתי בנותיו, בת ה-3 ובת החודש, וכן גם אישתו.

בחיפוש שבוצע ברכב, נתפסו בתיק שהיה מונח במושב האחורי לצד הפעוטות, 2 רובים מסוג "קרלו" אשר אותם תכנן הנאשם (מג'אר) למכור לנאשם השני (סח'נין) אשר נעצר אף הוא בדרך לביצוע העסקה.

הנאשמים נעצרו, נחקרו ומעצרם הוארך מעת לעת בהתאם לבקשת המשטרה בבית המשפט והיום (11/9) לאחר איסוף הראיות והעברתן לפרקליטות מחוז צפון הוגשו כנגדם בבית המשפט המחוזי בנצרת כתבי אישום ובקשות למעצר עד לתום ההליכים בגין עבירות של קשר לפשע, סחר בנשק, נשיאה והחזקת נשק שלא כדין .

במהלך החקירה, שהוטלה על חוקרי צוות חקירה מיוחד, בפעולות חקירה מיומנות ומתוחכמות התברר כי הנאשם (מג'אר) קשר קשר עם עוד 5 חשודים וביצע עימם עיסקאות של מכירת נשק מסוגים שונים.

חמשת החשודים (32,26 ראמה , 35,23 סח'נין, 26 מג'אר) נעצרו ובתום החקירה המסועפת ואיסוף הראיות הוגשו כנגדם על ידי פרקליטות מחוז צפון בבית המשפט המחוזי בנצרת כתבי אישום ובקשות למעצר עד לתום ההליכים בגין עבירות של קשר לפשע וסחר בנשק.

לקבלת העתק מכתבי האישום ניתן לפנות לדובר פרקליטות מחוז צפון וחיפה-אמיר סגייר.

"משטרת ישראל תמשיך להפעיל מגוון אמצעים במטרה למנוע את הסחר, ההחזקה והשימוש בנשק חם על מנת לאפשר שגרת חיים תקינה ובטוחה לאזרחים שומרי החוק ולמצות את הדין עם מבצעי העבירות", ציינו במשטרה.

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: