תגובות

נתניהו: "ערוכים לכל תרחיש, אין לנו אפילו שרוט" – תיעוד מחדר המלחמה בפיקוד הצפון

ראש הממשלה ושר הביטחון בנימין נתניהו: ״אני קיימתי לפני כשעה התייעצויות עם הרמטכ״ל ועם אלופי צה״ל. הותקפנו בכמה טילי נ״ט, הגבנו במאה פגזים ובירי מן האוויר באמצעים שונים. אנחנו בהתייעצויות לגבי ההמשך. הוריתי להיות ערוכים לכל תרחיש. בהתאם להתפתחויות נחליט על ההמשך. ברגע זה אני יכול להודיע ידיעה חשובה – אין לנו אף נפגעים – לא פגוע ואפילו לא שרוט.״

זמן קצר לאחר מכן, ‏הצנזורה התירה לפרסום את תרגיל ההונאה שצהל: המסוק לא פינה פצועים כי לא היו פצועים. הפינוי המוסק כולו תוכנן מראש כפעולת הונאה, שמטרתה לגרום לחיזבאללה לחשוב שהצליח לפגוע בחיילים.


נחיתת המסוק עם הפצועים ברמב"ם. צילום: דוברות רמב"ם.

'פינוי הפצועים' מהשטח.

סרטון מחדר-המלחמה בפיקוד הצפון

מדובר צה"ל נמסר כי לפני כשעתיים נורו מספר טילי נ"ט משטח לבנון לעבר בסיס צה"ל ורכב צבאי במרחב אביבים. אין נפגעים, זוהו מספר פגיעות. צה"ל השיב באש ארטילרית לעבר מקורות הירי, כלי טיס תקף את חוליית ירי הנ״ט. צה״ל ממשיך לשמר רמת מוכנות גבוהה – הגנתית והתקפית – למגוון רחב של תרחישים. הוסרו המגבלות למרחב האזרחי למעט עבודת חקלאים בסמיכות לגדר המערכת.

דימי אפרצב ראש מועצת קצרין: בשם תושבי בירת הגולן – קצרין, אני מחזק את ידיהם של אנשי הצבא במטה הכללי ובפיקוד הצפון.
תושבי הצפון מרגישים בטחון מלא וסומכים על צהל ועל הנהגה הלאומית ללא הבדל לשייכות הפוליטית.
גם בתקופת הבחירות עם ישראל חזק ומאוחד מול כל אויבינו מבפנים ומבחוץ. לשכנינו במרום הגליל ובגליל העליון תהיו חזקים הגולן אתכם!תגובות לכתבה:

  1. יעקב

    אני רוצה לחזק את בנינו חיילי צה"ל.. לא פוליטיקה,רק הבחורים שלנו …

כתיבת תגובה: