תגובות

זהות פורשת סופית: ‏נתניהו ומשה פייגלין ימסרו הצהרה משותפת לתקשורת בשעה 17:00

ראש הממשלה ויו״ר הליכוד בנימין נתניהו ויו״ר זהות משה פייגלין ימסרו הצהרה משותפת לתקשורת בשעה 17:00 בכפר המכבייה (אולם נוף). ההצהרה תשודר בחי.

תגובת מועמדת עצמה יהודית ד"ר אדווה ביטון לפרישת זהות מהמרוץ לכנסת:


אין ספק שבעקבות פרישת זהות מפלגת עוצמה יהודית תעבור את אחוז החסימה. מי שרוצה כח ציוני דתי משמעותי ומשפיע בכנסת, ימצא בנו את הנציגות האותנטית.

אני מתכוונת לפעול לקידום ערכי הציונות הדתית בפרט והערכים הלאומיים בכלל. מלחמה נחושה בטרור, חינוך וצמצום פערים וחיזוק דמותה היהודית של המדינה ברוח ערכי הציונות הדתית.

בעקבות ההסכם שנחתם בין מפלגות הליכוד וזהות, שיגרה כעת (ה׳) רשימת ״המחנה הדמוקרטי״ פנייה דחופה לראש הממשלה וליועץ המשפטי לליכוד, כדי לבקש בדיקה של חשד לעבירה על מימון מפלגות ונתינת ולקיחת שוחד.

מדבריה של סתיו שפיר: ״התרגלנו לזה שקונים פה חברי כנסת רגע אחרי הבחירות, לזה שמעבירים מיליארדים מסעיף לסעיף רגע אחרי שאושר התקציב, אבל זה כבר שפל חדש: לקנות מועמדים לכנסת לפני הבחירות, והרבה אחרי סגירת הרשימות.
נתניהו חיזר בלי בושה אחר הכהניסטים, חבורה של גזענים שאת רובם פסל בית המשפט העליון בזכות המלחמה העיקשת שניהלנו, ועכשיו הוא התפנה לחזר אחר גדול הליברטריאנים ההזויים והמשיחיים שנראו כאן, משה פייגלין.
״התמורה תהיה כסף ציבורי. כך נראית הדמוקרטיה הישראלית בעידן נתניהו, הכל למכירה. אנחנו נלחם גם בזה וננצח, כי אין לנו דמוקרטיה אחרת.״

ח"כ עופר כסיף הגיב על הסכם בין נתניהו לפייגלין:


"כשעשן הקנאביס יתפזר, נראה כולנו כי נתניהו לא באמת מתכוון לשפר את נגישות הצמח לחולים אלא שוב עורך מכירת חיסול של כולנו. בתחילה פרש שטיח אדום לכהניסטים מעריצי גולדשטיין הרוצח, לאחר מכן מינה הומופוב לשר החינוך, ועכשיו מוכר תפקיד שר לאדם המפנטז על הרס אלאקצא ובניית בית המקדש. כדי להתחמק ממקומו הראוי בכלא, מוסר נתניהו את המפתחות לגדולי המטורפים ומחריב את החברה כולה."


תגובות לכתבה:

  1. מיקה קרני

    סתיו שפיר את במצב ממאיר

  2. Alkobi nissim

    אני זמר לא ידוע בישראל שמ במה king felix pelvis @ gmailcom אין אני מתכוון כלל להצביע לאף מפלגה הואיל ואני מוחרמ על ידי הגורמים בדבר סוג ב

כתיבת תגובה: