תגובות

מגעים בין נתניהו לפייגלין ואיתמר בן גביר להסרת התמודדותם כחלק ממאמצי הליכוד למנוע אובדן קולות לימין

התקדמות במגעים בין נתניהו ופייגלין לקראת פרישת זהות מהתמודדות בבחירות.‏

נתניהו מציע לפייגלין תפקיד שר, הפיכת הקנאביס לתרופת מרשם רגילה (סגירת מערך היק״ר הכושל) וגם סיוע בכיסוי חובות המפלגה. מחר צפוי פייגלין יכנס את פעילי מפלגתו להשקת קמפיין‏.


בנוסף, לפני זמן קצר נתן אשל ואיתמר בן גביר סיימו פגישה, לאחר שדנו בסיכוייה של עוצמה יהודית בבחירות, כחלק ממאמצי הליכוד למנוע אובדן קולות לימין בבחירות הקרובות.

ראש מפלגת עוצמה יהודית, עו"ד איתמר בן גביר בתגובה לפרסומים על הפגישה בינו לבין נתן אשל:

"הפגישה שלי עם נתן אשל היום היא המשך ישיר לדברים שאמרתי הבוקר במסיבת העיתונאים. עוצמה היהודית העבירה מסר ברור לנתניהו שבלי עוצמה יהודית אין ממשלת ימין ושנתניהו לא יוכל להרכיב ממשלה. מעבר לזה אין בכוונתי לפרט דברים שנאמרו בשיחה של ארבע עיניים. אשל הוא מבין האנשים שאני מוקיר ומעריך, ונפגש איתו לא בפעם הראשונה"

ממטה מפלגת זהות של משה פייגלין נמסר:

מספר אמצעי תקשורת פרסמו הערב הודעה לפיה סיכמתי עם ראש הממשלה על הסכם לפיו זהות לא תתמודד בבחירות, בתמורה לתפקיד של שר בכיר בממשלתו.

אבהיר מיד –
שום הסכם לא נחתם, זהות מתארגנת במלוא הקיטור לבחירות ומחר יתקיים כנס בחירות רב משתתפים בגני התערוכה בתל אביב, מתוך מטרה להיבחר לכנסת ולקדם משמעותית את מהפכת הזהות והחירות.
אין זה סוד כי מופעלים עלינו לחצים כבדים בכדי להסיר את המועמדות ומופנות אלינו כל העת הצעות מהצעות שונות, אולם את הבטחתי לבוחרים לא אפר.


למען הסר ספק – גם אם אקבל הצעה שמקדמת בצורה משמעותית מאוד את מצע זהות, וגם אם אחוש כי האחריות מחייבת אותי לשקול אותה במקום לדחותה על הסף,
לא אקבל שום החלטה העומדת בסתירה להבטחתי. במקרה שכזה אביא את ההחלטה בפני כלל חברי מפלגת זהות במשאל מתפקדים מסודר, ואפעל כפי שיחליטו.

בציפיה נרגשת לפגוש את כולכם מחר, בכנס הבחירות של זהות בגני התערוכה!
משה פייגלין.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: