צניחה בשוק הסלולר: סאני מציעה חבילת סלולר הזולה ביותר בארץ – 14.9 שקל בחודש

יבואנית סמסונג הרשמית בישראל, סאני תקשורת, הודיעה כי היא ממחר היא תציע חבילת סלולר במחיר הנמוך בשוק: 14.90 שקל בחודש עבור שיחות, סמסים ואינטרנט.

בעקבות ההודעה רושמות מניות הסלולר בת"א ירידות חדות.

החברה הקימה לפני שנתיים מותג בשם "סאני מובייל", המתבסס על התשתית הסלולרית של חברת HOT מובייל והציעה חבילות במחירים שונים. ההערכות הן שהחברה מחברת כ-2,000 מנויים מידי חודש.

החבילה כוללת 50 ג'יגה בייט. מחיר החבילה הוא לשנה.

נכון להיום, חברות הסלולר מציעות 100 ג'יגה בייט ב-29.90 שקל. הצטרפות לחבילה החדשה תותנה בקניית סים ותוכל להיעשות רק בחנויות המורשות של סאני בישראל. בהמשך אומרים בסאני, יוקם מוקד טלפוני.

בניגוד למגמה השלילית בתוצאות חברות התקשורת בשנים האחרונות, הציגה סאני תקשורת צמיחה נאה לאורך 3 השנים האחרונות, כאשר בזמן שמניות חברות התקשורת איבדו עשרות אחוזים מתחילת השנה, עלתה מניית סאני בכ-10% במהלך התקופה והחברה נסחרת כעת במכפיל 7 על הרווח הנקי של 12 החודשים האחרונים.

על פי הנתונים האחרונים שפורסמו על נתחי שוק הטלפונים הסלולריים בישראל, סמסונג הצליחה להגיע לנתח שוק מונופולי של למעלה מ-60%, תוך דחיקת נתחי השוק של אפל והיצרניות הסיניות וואווי ושיאומי. עפ"י הדיווח של סאני, היא מוכרת כיום למעלה מ-50 אלף מכשירים בחודש.

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: