הרוג ושלושה פצועים בתאונה בכביש 60 סמוך לשער בנימין

בשעה 18:20 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירושלים על תאונת דרכים בין 2 כלי רכב בכביש 60, סמוך לאזור התעשייה שער בנימין.

חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על גבר בשנות ה-30 ללא סימני חיים וקבעו את מותו במקום, חובשים ופרמדיקים העניקו טיפול רפואי ל-4 נוסעים מהרכב השני, בהם גבר כבן 40 ו-3 ילדים בגילאי 8-15, שסובלים מחבלות בגופם, ומפונים לבי"ח הדסה הר הצופים במצב קל-בינוני.


קרדיט: דוברות כב"ה מחוז יו"ש.

יוסי ליברמן חובש באיחוד הצלה מדווח מהזירה: "נהג הרכב הפלסטיני נהרג ונלכד ברכבו. צוותי כיבוי פועלים בזירה לחילוץ גופתו. כמו כן שלושה ישראלים נפצעו באורח קל ופונו להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים בירושלים".

פראמדיק מד"א מרדכי בן הרוש וחובש רפואת חירום במד"א אריאל מטלון, סיפרו:"כשהגענו למקום ראינו 2 כלי רכב מעוכים. באחד מכלי הרכב נלכד הנהג, גבר בשנות ה-30, שהיה מחוסר הכרה. ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים, ולצערנו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו. ברכב השני היו 4 פצועים, בהם גבר כבן 40 ו-3 ילדים בגילאי 8-15, שסבלו מחבלות בגופם, ופונו על ידנו לבי"ח במצב קל-בינוני".

משה חמד מתנדב זק״א שטיפל בזירה, אמר: ״מדובר בתאונת דרכים חזיתית בין שני כלי רכב, נהג אחד הרכבים כבן 30 נלכד ברכבו כתוצאה מעוצמת ההתנגשות, כשהגעתי לזירה לוחמי האש חילצו את הנהג מהרכב המרוסק כשהוא ללא הכרה עם פציעות קשות, צוותי מד״א אשרו את מותו במקום. מהרכב השני חולצו 4 בני משפחה בינהם 3 ילדים עם פציעות קלות בלבד ופונו לבית החולים.״

והוסיף: ״מדובר בכביש ללא גדר הפרדה, כביש דמים עם הרבה תאונות קשות וקטלניות, הרכבים היו מרוסקים, יכלו למות כאן ילדים קטנים אשר בנס יצאו עם פציעות קלות בלבד מהרכב המרוסק.״צילום: נתן קניג – דוברות זק״א.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: