הולך רגל כבן 20 נפגע מאופנוע באשדוד ונהרג

הולך רגל נפגע מאופנוע בשדרות הרצל פינת בן עמי באשדוד.

חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח אסותא באשדוד 2 פצועים, בהם גבר כבן 20 במצב אנוש תוך כדי החייאה ורוכב אופנוע כבן 30 במצב קל. בבית חולים נקבע מותו של הולך הרגל שנפגע באורח אנוש בתאונה.


מחקירה ראשונית של בוחני תאונות הדרכים עולה כי הולך הרגל שחצה את הכביש נפגע על ידי אופנוע בו רכב צעיר. כתוצאה מכך נפצע הולך הרגל כאמור באורח קשה מאוד ולאחר זמן קצר נקבע מותו. רוכב האופנוע אף הוא נפצע בתאונה באורח קל ופונה גם הוא לטיפול רפואי בבית החולים. בוחני התאונות ממשיכים גם בשעה זאת בחקירת זירת התאונה.

קרדיט: דוברות המשטרה.

ההרוג מתאונת אופנוע שפגע באשדוד, אבי עייש בן 19. בשעה 10 ההלוייה באשדוד.

חובש רפואת חירום אבזה וורטאו סיפר: "נסעתי עם האמבולנס ברחוב כשאזרחים סימנו לי לעצור בפינת הרחוב. על הכביש שכב צעיר כבן 20 מחוסר הכרה עם פגיעת ראש קשה. מיד דיווחתי למוקד על האירוע ורצתי אליו על מנת להעניק טיפול רפואי. ביצעתי בדיקות רפואיות וזיהיתי שהפצוע מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה והתחלתי לבצע פעולות החייאה. כעבור מספר דקות צוות הניידת טיפול נמרץ שהגיע למקום המשיך את הטיפול ופינה את הפצוע תוך המשך פעולות החייאה לבית החולים כשמצבו קריטי. רוכב האופנוע שנפצע באורח קל והיה בהכרה מלאה פונה גם הוא".

בני מנלה חובש באיחוד הצלה סיפר: "ביצענו פעולות החייאה בזירת התאונה על הולך הרגל שנפגע מאופנוע. לאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ תוך כדי המשך פעולות החייאה במצב אנוש לבית החולים. רוכב האופנוע נפצע באורח קל".

צילום: דוברות איחוד הצלה.

יוסי לנדאו קמב״ץ זק״א לכיש אמר: ״מדובר בהולך רגל צעיר כבן 20 שככה״נ נפגע מאופנוע בעת שעבר במעבר חציה בשד׳ הרצל באשדוד, הצוות הרפואי שהגיעו למקום פינה את הצעיר במצב אנוש תוך כדי פעולות החייאה לבית החולים שם הרופאים נאלצו לקבוע את מותו. מתנדבי זק״א אשדוד טיפלו בכבוד המת בזירה הקשה. נסיבות התאונה נחקרת ע״י המשטרה.צילום: דוברות זק״א.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: