סופית: עוצמה יהודית תתמודד לכנסת לבד

‏‏נכשלו המאמצים לשכנע את בן גביר לחבור לשקד ולבנט והוא החליט לרוץ בראש רשימת עוצמה יהודית.

הפתעה ברשימת עוצמה יהודית: במקום השלישי – ד"ר אדווה ביטון, אמה של אדל ביטון שנרצחה ע"י בקבוק תבעירה


מפלגת עוצמה יהודית הגישה הערב (חמישי) את רשימת מועמדיה לכנסת. במקום הראשון הוצב עו"ד איתמר בן גביר. במקום השני ברוך מרזל, בשלישי ד"ר ביטון ובמקום הרביעי יצחק וסרלאוף – מנכ"ל המפלגה, ובמקום החמישי יו"ר ארגון להב"ה בנצי גופשטיין.

במקום השלישי הוצבה כאמור ד"ר אדווה ביטון, אמה של הילדה אדל ביטון הי"ד, שנרצחה בפיגוע רצחני ע"י בקבוק תבערה שהושלך לרכב בו שהתה. ד"ר אדווה ביטון היא בת 39, נולדה וגדלה בירוחם, הייתה חברה בתנועת הנוער בית"ר, בה שאבה את החיבור לארץ וקיבלה את הזיקה הציונית. בעלת תואר שני במדעי הרפואה והפרמקולוגיה מאוניברסיטת תל אביב.

בעוצמה יהודית אומרים הערב לאחר הגשת הרשימה: "הצגנו רשימה טובה, נטולת אגו, נטולת השחצנות והיוהרה של עסקני הציונות הדתית. נציל את קולות הימין ונמנע ברית בין בנט ללפיד בבחירות הקרובות".

מוקד יותר אמר בן גביר: "נפתלי בנט, יש לו ברית אחים עם לפיד, הוא הוביל לפיצוץ ההסכם עם הימין המאוחד. מקווה שבנט לא יהיה חתום על הקמת ממשלת שמאל. הציעו לי מקום 8 וסגן יו״ר הכנסת או סגן שר או יו״ר ועדה וסרבתי."


תגובות לכתבה:

  1. שירה

    הבחירות הקרובות הם ממש!! שאלה קיומית של העם!! והארץ!!.. לכן. אנא לא לבזבז שום קול בימין!!! כי השמאל שהוא כולל את כחול לבן והיתר הם השליחים של הקרן החדשה..

כתיבת תגובה: