גופת גבר אותרה בבור מים בסמוך למודיעין עילית – המשטרה פתחה בחקירה

גופת גבר אותרה בבאר מים בשטח פתוח בין מודיעין עילית לכפר אורנים. כוחות משטרה וחוקרי מז"פ במקום.


צילומים: דוברות כב"ה מחוז יו"ש.

פראמדיק מד"א ישי ראוכברגר סיפר: הגענו עם הניידת טיפול נמרץ לשטח פתוח דרך מודיעין עילית ומשם המשכנו בהליכה רגלית עם ציוד רפואי במשך כ 20 דקות עד שהגענו לבאר מים שבתוכה ראינו גבר מחוסר הכרה. הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."

נהוראי בן דוד חובש באיחוד הצלה מדווח מהזירה: "עקב דיווח של נערים שטיילו בסמוך כי נתקלו בבגדים מחוץ לבור יצאנו רגלית ממודיעין עילית להגיש סיוע ומענה ראשוני. למרבה הצער כשהגענו למקום לאחר כרבע שעה של הליכה רגלית יחד עם כוחות משטרה וכיבוי אש אותרה בתוך הבור גופת גבר ללא רוח חיים".

חיים אוטמזגין מפקד היחידות המיוחדות של זק"א: "במשך כ- 8 שעות פעלו מתנדבי זק"א שפלה ויחידת הצוללים של זק"א בסיוע לוחמי האש וכוחות המשטרה בזירה בנסיונות חילוץ הגופה מתוך הבאר. מדובר באירוע מורכב המחייב שיתוף פעולה של כלל הכוחות שפעלו בשטח החל מלוחמי האש והיל"מ שהרחיבו את שפת הבאר והציבו חצובות סנפלינג להורדת ואבטחת הצוללים של זק"א דרך מתנדבי יחידת הגיפים של ארגון ידידים ששינעו את הציוד אל תוך השטח ומשטרת ישראל שאבטחה את האירוע."


פליקס לוטן פארמדיק מד"א ומדריך ראשי ביחידת צוללי זק"א שחילץ את הגופה מהבאר: "מדובר במשימה מורכבת המחייבת שימוש בחליפת צלילה יבשה ומסכת פנים מלאה, שיתוף הפעולה בין כלל הכוחות אפשרו לי לבצע את המשימה ביעילות ובזמן קצר, ירדתי לתוך הבאר המים וחילצתי את הנפטר בכבוד הראוי".

צילום: מושי וינר.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: