"תוריד את הבן שלי": ח"כ טיבי הוציא דיבה על צה"ל – ופרסם ילד שנרצח בשדרות

חבר הכנסת אחמד טיבי מחד"ש-תע"ל עורר סערה לאחר שפרסם תמונה שכללה תמונות של 36 ילדים ממשפחות מחבלים שנהרגו במהלך מבצע שומר החומות. רק מה שהחבר כנסת לא ידע, שבין הילדים נמצא גם תמונה של עידו אביגל ז"ל שנרצח מירי רקטה של חמאס לעבר ביתו בשדרות.הציוץ נכתב בתגובה לציוץ של העיתונאי יהודה שלזינגר שכתב בעקבות דבריהם של מפגינים נגד נתניהו בארצות הברית: "גם הבוקר חשוב לתקן את הנזק ולהזכיר: צה"ל לא מפציץ בתים עם ילדים".

שני אביגל, אימו של עידו אביגל ז"ל, פנתה לחבר הכנסת טיבי בבקשה שיסיר את התמונה של בנה, בציוץ בטוויטר כתבה: "הי אחמד מה נשמע, שומע? זה סבבה לגמרי לקחת כל מיני ילדים, לשים אותם בתמונה אחת ולספר לעולם שצהל הרג אותם, אבל יש מצב אתה מוריד את התמונה של הילד שלי משם? אני די בטוחה שחמאס רצחו אותו, ופצעו את הבת שלי, וגם את האחיינים שלי, וגם אותי אבל אני לא ילדה אז שיהיה. אה כן, הם ירו לבית!"

סגנית שר האוצר מיכל וולדיגר כתבה בתגובה: אחמד טיבי, אתה עדיין חבר בכנסת ישראל. הגזמת! לפרסם תמונה של עידו אביגל הי"ד, שנהרג מטיל ששיגר חמאס אל ביתו, ולהציג אותו כמי שנהרג על ידי צה"ל?! ובכלל, אתה יודע היטב שצה״ל הוא הצבא המוסרי בעולם. המטרה אצלך מקדשת את האמצעים, כולל עיוות מידע ושימוש בילדים ובמותם. תתבייש!

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: