באמצע הלילה: ילד כבן שלוש ננעל בשגגה ברכב וחולץ בשלום ע"י מתנדב • צפו בחילוץ

באמצע הלילה בנתניה: ילד כבן שלוש ננעל בשגגה ברכב וחולץ בשלום על ידי מתנדבי ידידים • "הייתי במיטה אחרי יום לא קל, גיליתי כוחות חדשים ויצאתי לחלץ"

הלילה (בין שני לשלישי) בשעה 00:41 התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות ילד כבן שלוש שננעל בשגגה ברכב לעיני אמו, ברחוב גורליץ בנתניה.

אור סעדה – אחראי בית המתנדב סניף נתניה, ומתנדבי הסניף העירוני: ידידיה שנק, שלמה שנק, ידידיה לוק, שבתאי גולן, מוטי קליין ואברהם יוסף שנק, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם הם חילצו את הילד בשלום ובזריזות, ללא גרימת כל נזק לרכב.

תיעוד רגע החילוץ:

קרדיט תיעוד: ידידים.

אור מספר: "הייתי במיטה אחרי יום לא קל, אבל עם קבלת קריאת החירום גיליתי כוחות חדשים ויצאתי במהירות למקום. ברכב הנעול היה כבן שלוש כשהוא רדום ולא מודע לנעשה סביבו. מהר מאוד ובעבודת צוות עם שאר המתנדבים שהגיעו על אף השעה המאוחרת, פתחנו את הרכב וחילצנו את הילד. המבטים של האמא ושל עוברי האורח שהיו שם, מוכיחים עד כמה ידידים מהווים את העוגן האזרחי של ישראל."

בידידים שבים וקוראים להורים לשמור עליהם את מפתח הרכב תמיד • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: