רצח ברהט: גבר ירה למוות באשתו – וניסה להתאבד

רצח וניסיון התאבדות: גבר כבן 35 נעצר ברהט לאחר שירה למוות באשתו וניסה להתאבד. חובשים ופראמדיקים של מד"א שהגיעו למקום דיווחו על אישה כבת 30 ללא סימני חיים, עם פציעה חודרת וקבעו את מותה ופינו בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבי"ח סורוקה גבר כבן 35 במצב בינוני. תוך זמן קצר, שוטרי תחנת רהט עצרו את החשוד והעבירו אותו לחזירה.

ממשטרת ישראל נמסר: "בסביבות השעה 14:45, התקבל דיווח במשטרת ישראל בגין אירוע ירי באחת השכונות בעיר רהט. שוטרי תחנת רהט הגיעו במהירות למקום וזיהו חשוד כאשר הוא פצוע. השוטרים עצרו את החשוד ובסריקות שביצעו אותר אקדח עם מחסנית וכדורים. כמו כן, כוחות רפואיים שהגיעו למקום טיפלו באישה של החשוד ולאחר זמן מה קבעו את מותה. החשוד, בשנות ה-30 לחייו, נפצע באורח בינוני על פי גורמי הרפואה נעצר, נקלח לטיפול רפואי ובהמשך יועבר לחקירה במשטרת ישראל. "

קרידיט צילום: דוברות המשטרה.

מארגון יוזמות אברהם נמסר כי 174 ערבים קיפחו את חייהם בשנת 2023 בנסיבות הקשורות לאלימות ולפשיעה, מהם 165 אזרחים, 9 שאינם אזרחים – בתקופה המקבילה אשתקד היו 77 קורבנות.

פראמדיק מד"א עדן סבאג וחובש רפואת חירום במד"א עימאד נסאסרה סיפרו: "הגענו לדירה וראינו אישה בשנות ה-30, מחוסרת הכרה ועם פציעה חודרת בגופה. ביצענו בה בדיקות רפואיות, היא הייתה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותה במקום."

ג'אבר אבו געפר ראש סניף איחוד הצלה ברהט מסר: "כשהגעתי למקום הבחנתי באישה כבת 31 כשהיא ללא סימני חיים ולצערי מותה נקבע במקום, בנוסף הענקתי סיוע רפואי לגבר כבן 35 והוא פונה לבית החולים כשמצבו מוגדר קשה".

יוסף אבו ג'עפר כונן יחידה 360 מערך הסיוע הלאומי מצוות רהט: "כשהגענו למקום גילינו זירה קשה ומדממת, בנוסף לאשה שנרצחה מהמקום, פונה מהזירה גבר כבן 35 במצב קשה לדברי גורמי הרפואה. צוות מתנדבים מורחב פועלים כעת בזירה לשמירה על כבוד המת. אנו נלווה את המשפחה בהמשך ככל שנידרש".

צילום: מערך הסיוע 360.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: