מה אמר הנסיך הארי ליו״ר ארגון נכי צה״ל בפתיחת משחקי האינוויקטוס?

לראשונה משלחת ספורטאים פצועי צה"ל רשמית של מדינת ישראל בהובלת אגף השיקום במשרד הביטחון וארגון נכי צה"ל (מבית הלוחם) משתתפת במשחקי האינוויקטוס • המשחקים יוסדו על ידי הנסיך הארי עבור פצועי מלחמה יוצאי צבא וכוחות הביטחון • מה אמר הנסיך הארי ליו״ר ארגון נכי צה״ל בפתיחת משחקי האינוויקטוס עבור פצועי מלחמה?

אמש (ראשון 10/9) התקייים ארוע חגיגי ומיוחד למשלחת הישראלית של ארגון קק"ל בהשתתפות יו"ר ארגון נכי צהל עידן קלימן , הנסיך הארי, שר ההגנה הגרמני בוריס פיסטוריוס, נשיא בואינג העולמי דייב קלהון, נשיא בואינג ישראל האלוף במיל' עידו נחושתן מפקד חיל האויר לשעבר ומכובדים נוספים.

עו"ד עידן קלימן יו"ר ארגון נכי צה"ל: ״אנו מודים לנסיך הארי על הזמנתנו להשתתף לראשונה במשחקי האינוויקטוס שהקים ויזם, ועל התייחסותו האישית במהלך הטקס לבתי הלוחם כמודל שיקומי בינלאומי. זהו אירוע היסטורי ומרגש עבורנו, שמאמינים שהספורט הוא חלק משמעותי בהליך השיקום. אנו נרגשים ומצפים לראות את הישגי המשלחת״.

לימור לוריא, סמנכ"ל וראש אגף השיקום במשרד הביטחון: "אנחנו נרגשים מהצלחותיה של המשלחת הישראלית במשחקי אינוויקטוס המקדמת את שיקומם של חיילים פצועים באמצעות ספורט. היותנו חלק מהקהילה הבינלאומית המקדמת שיקום באמצעות ספורט היא גאווה ישראלית המבטאת את העוצמה והכוחות שיש לפצועי צה"ל- להשתקם ולהמשיך לייצג את ישראל בכבוד. שולחת חיבוק ואיחולי הצלחה למשלחת בהמשך המשחקים".

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: