תיעוד הדריסה באיילון: פצועה קל פונתה, הנהג הדורס נעצר. נתניהו – "מגנה כל צורה של אלימות"

אירוע דריסה במהלך ההפגנה באיילון: לפני זמן קצר התקבל דיווח על פגיעת רכב במפירי סדר שירדו לכביש איילון, שהיה באותה עת בתנועה רציפה של כלי רכב והחלו לחסום את הכביש באזור מחלף ההלכה.

הנהג שפגע במפגינים נעצר על ידי השוטרים וכעת מטופל על ידי בוחני התנועה של מחוז ת"א לבדיקת נסיבות האירוע.

5 מפגינים אשר חסמו את כביש איילון נפגעו.

דובר מד"א, זכי הלר מסר כי בשעה 23:17 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן, על הולכת רגל שנפגעה מרכב, בכביש 20 סמוך למחלף ההלכה לדרום. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח איכילוב צעירה כבת 25 במצב קל עם חבלה קלה ברגל. אין פצועים נוספים.

לטענת הנוסעים ברכב הדורס, האחד אבא והשני בנו נהג חדש שנכנס ללחץ בעת עצירת הרכב מול המפגינים, האבא החליף אותו. בזמן החילוף לחץ האבא בטעות על הגז והרכב לא היה עם בלם יד מורם.

בעקבות התיעוד, לשכת ראש הממשלה מסרו בתגובה: "ראש הממשלה מגנה בחריפות כל צורה של אלימות, קורא לכולם לפעול באיפוק ולשמור על החוק."

צפו בתיעודים:

קרדיט צילום: מתוך תיעוד שעלה ברשתות החברתיות, שימוש לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים.

יו״ר מפלגת העבודה, ח״כ מרב מיכאלי: "הנהג המנוול שביצע את פיגוע הדריסה נגד המפגינים באיילון לא פעל בחלל ריק. מאחוריו עומדים פוליטיקאים מסיתים מהקואליציה שהתירו את דמם של המפגינות והמפגינים. הם אחראים לדריסה לא פחות מהדורס."

כוח קפלן אמרו: "ההסתה של נתניהו מחלחלת ומביאה לנפגעים. מכונת הרעל שלו עובדת על טורבו בשעות האחרונות ומביאה לאירוע דריסה. הדם על ידיו של נתניהו".

אחרי הדריסה, כוחות משטרה חילקו דוחו"ת למפגינים שירדו לכביש:

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: