אסון בבאר שבע: אוטובוס התדרדר על נהג כבן 50 – מותו נקבע במקום

טרדיה קשה: אוטובוס של חברת דן התדרדר על הנהג כבן 50 בבאר שבע לאחר שניסה לעצור אותו – מותו נקבע לאחר פעולות החייאה.

בשעה 10:15 התקבל דיווח על נהג שנפגע מאוטובוס שלו שהתדרדר בשדרות אורי צבי גרינברג בבאר שבע. לאחר ביצוע פעולות החייאה, חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של גבר כבן 50.

האירוע המצער קרה בפתח של חניון האוטובוסים. הנהגים האחרים שהיו במקום ניסו לטפל בו עד הגעת כוחות ההצלה.

דניאל לוי חובש איחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה מסר: "מדובר בזירה קשה של תאונה עם מעורבות הולך רגל שלדברי עוברי אורח אוטובוס שהידרדר פגע בו. בסיוע צוות ניידת טיפול נמרץ ביצענו בו פעולות החייאה בניסיון להציל את חייו אך למרבה הצער בתום מאמצי ההחייאה נאלצו לקבוע את מותו, עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".

צילום: דוברות איחוד הצלה.

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א חננאל בניטה סיפר: "הגענו למקום וראינו את הגבר שוכב מספר מטרים מהאוטובוס כשהוא מחוסר הכרה ועם פציעות בגופו. ביצענו בו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא דופק וללא נשימה ומיד התחלנו לבצע בו פעולות החייאה ממושכות שבסופן נאלצנו לקבוע את מותו במקום."

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

שמעון זגורי ראש צוות זק״א באר שבע, סיפר: "מדובר בתאונה קשה ומזעזעת, עוברי אורח סיפרו לנו כי נהג אוטובוס החנה את האוטובוס במסוף האוטובוסים ונדרס ע״י האוטובוס שלו שהתדרדר עליו. כאשר הגענו לזירת התאונה ראינו מראות קשים מאוד, הנהג סבל מפגיעה רב מערכתית קשה. לצערי, עוצמת הפגיעה הייתה קשה וקטלנית ופראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותו במקום. צוות זק"א באר שבע טיפלו בכבוד המת ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה.״

יונס אבו ג'מעה יו"ר ועד נהגי דן באר שבע תיאר את השתלשלות האירוע: "זהו יום עצוב וקשה. אנחנו מזועזעים מהמקרה ואני מחזק את המשפחה בשעה קשה זו. כל העובדים בדן באר שבע בתדהמה גדולה מהאירוע. נהג שלנו עמד מחוץ לאוטובוס במסוף רמות, ראה אוטובוס מדרדר, רץ לכיוון האוטובוס, ניסה לעצור אותו ואז התרחש האסון. נהגים אחרים שהיו בזירה ניסו לעשות לו החייאה ללא הצלחה. אנחנו שבורים".

ארגון נהגי האוטובוסים מבית ההסתדרות הלאומית מסר: "מדובר באירוע קשה ביותר בו איבדנו עמית לעבודה. על משטרת ישראל וכלל הגורמים לבצע בדק בית מהיר וברור למניעת האירועים הבאים. הכתובת על הקיר ועוד נהגים יכולים לאבד את נפשם בתאונות מעין אלה".

קרדיט: ארגון הנהגים, ההסתדרות הלאומית.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: