"ידעתי שזה עלול לקרות": פעוטה ננעלה ברכב במעלה אדומים וחולצה בשלום על ידי מתנדבים

מעלה אדומים: "ידעתי שזה עלול לקרות, סמכתי בעיניים עצומות על המתנדבים" • פעוטה ננעלה ברכב וחולצה בשלום על ידי מתנדבי ידידים.

אתמול (רביעי) בשעות הצהריים התקבלה קריאה במוקד ידידים, אודות פעוטה כבת שלוש שננעלה בשגגה ברכב לעיני אביה, סג"מ מחוז ירושלים בארגון ידידים, ברחוב הצפצפה במעלה אדומים.

אליהו אלבום, מוקדן ידידים שענה לשיחה הזעיק את המתנדבים באזור. שלומי זוהר מנהל סניף אדומים יחד עם מתנדבי הסניף, יגאל חתניאן ויצחק מויאל, נענו לקריאה במהירות ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו את הפעוטה בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

יגאל מתאר: "במהלך אימון כושר ביתי התקבלה קריאת החירום, יצאתי מיד למקום עם ילדיי והגעתי תוך שתי דקות. להפתעתי בסמוך לרכב הנעול, פגשתי במרדכי אליה, סג"מ מחוז ירושלים כאשר בתו היא זו שננעלה. יחד עם מרדכי, שלומי ויצחק, פתחנו את הרכב במהירות וחילצנו את הילדה. תחושה מרגשת שילדיי הצטרפו והבינו את המשמעות של תינוק לבד ברכב".

מרדכי אליה סג"מ מחוז ירושלים, מוסיף: "כאבא לילדים וכמתנדב בארגון ידידים שנים רבות, ידעתי שזה עלול לקרות. הנעתי את הרכב והפעלתי מיזוג ורק לאחר מכן הכנסתי את ביתי לרכב. ברגע הזה, הרכב ננעל ומצאתי את עצמי בחוץ כשבתי החמודה ברכב לבדה. התקשרתי מטלפון של עובר אורח למוקד ידידים וחיכיתי למתנדבים היקרים. הם הגיעו תוך דקות ובמקצועיות חילצו את ילדתי. כשאתה נמצא בצד השני אתה מבין את ההרגשה של ההורים כשהם כבולים. תודה למוקדן ולמתנדבים היקרים על הטיפול המהיר".

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את המפתח בכל כניסה ויציאה מהרכב לבל יינעל כשהילד בפנים לבדו • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים: 1230 ללא כוכבית. קרדיט תיעוד: ידידים.

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: