לעיני מצלמת השוטרים: עובד תחזוקה מירושלים נתפס נוהג ללא רישיון באוטובוס אגד • צפו

לעיני מצלמת השוטרים: עובד תחזוקה תושב ירושלים נתפס בשעת מעשה על ידי בלשי יחידת התנועה בירושלים נוהג באוטובוס ציבורי של אגד, זאת על אף שלא הוציא רישיון לכך מימיו.

בפעילות סמויה שערכו בלשי יחידת התנועה המרכזית של מחוז ירושלים בתחילת השבוע, תועד החשוד, תושב ירושלים בן 34, אשר מועסק בחניון תחבורה ציבורית בירושלים כעובד תחזוקה ושירותים, כשהוא נוהג באוטובוס ציבורי.

ביום שני לפנות בוקר, ערכו הבלשים תצפית אודות התנהלותו של החשוד והוא נצפה נוהג. בלשי יחידת התנועה ניגשו במהירות לנהג שהחנה ברציף התחנה וביקשו לזהותו. בתחקור קצר שערכו הבלשים, נמצא כי כלל לא הוציא רישיון נהיגה לאוטובוס כמתחייב על פי חוק.

הנהג הועבר לחקירה ביחידת התנועה וכנגדו החל הליך דין תעבורתי מהיר בשל חומרת המעשה.

פעילות זאת הנה חלק מפעילות ממושכת אותה מקיימת יחידת התנועה של מחוז ירושלים לאחרונה כנגד עבירות תעבורה המבוצעות על ידי האוחזים בהגה ברכב ציבורי. פעילות זאת מתמקדת בעבירות חמורות ומסוכנות, דוגמת עבירות בריונות או שימוש בטלפון נייד במהלך נהיגתם, זאת בזמן שברכב הציבורי נוסעים אזרחים תמימים.

צפו בתיעוד:

סרטון תיעוד נהיגתו של החשוד ותפיסתו על ידי בלשי יחידת התנועה המרכזית של מחוז ירושלים. קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

"משטרת ישראל ושוטרי התנועה בירושלים בפרט, ימשיכו כל העת את פעילותם הגלויה והסמויה כחלק מהמאבק הנחוש בתאונות הדרכים ובעבירות התנועה החמורות, תוך מיקוד פעילות באזורי סיכון ובנהגים עוברי חוק ורצידיוויסטים, זאת לטובת שמירת ביטחונם של ציבור המשתמשים בדרך," נמסר מהמשטרה.

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: