חיסול ברמלה: הרוג ושני פצועים קשה באירוע ירי ברמלה

המשטרה פתחה בחקירת נסיבות אירוע ירי ברחוב התמר בשכונת ג'ואריש ברמלה, במהלכו נפצעו 3 תושבי המקום.

במד"א מעדכנים כי בשעה 18:43 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על אירוע אלימות ברחוב התמר ברמלה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שמיר – אסף הרופא, גבר כבן 20 במצב אנוש תוך ביצוע פעולות החייאה וגבר כבן 40 במצב קשה, שניהם עם פציעות חודרות. פצוע נוסף פונה באופן עצמאי.

לפני זמן קצר נקבע מותו של אחד מהפצועים תושב שכונת ג׳ואריש ברמלה במרכז הרפואי אסף הרופא. 2 פצועים נוספים מוגדרים במצב קשה.

זמן קצר אחרי החיסול, אותר רכב עולה באש, סמוך לזירת האירוע – ככה"נ שימש את המחסל והוצת במטרה לטשטש עקבות.

שוטרי תחנת רמלה מבצעים סריקות אחר מבצעי העבירה לצד איסוף ממצאים בזירה, לבחינת הרקע והנסיבות.

סגן מנהל מרחב איילון במד"א, פראמדיק רמי מאושר: "שני הפצועים שכבו על הכביש כשהם עם פציעות חודרות בגופם. אחד הפצועים, היה ללא דופק וללא נשימה וביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות. הכנסנו אותו לניידת טיפול נמרץ של מד"א, ופינינו אותו לבית החולים תוך המשך ביצוע פעולות החייאה כשמצבו אנוש. הפצוע השני, היה בהכרה וסבל גם הוא מפציעות חודרות. הענקנו לו טיפול רפואי הכולל עצירת דימומים ופינינו גם אותו לבית החולים תוך המשך טיפול רפואי כשמצבו קשה."

עמותת יוזמות אברהם מעדכנת מעכנת כי 170 ערבים קיפחו את חייהם בשנת 2023 בנסיבות הקשורות לאלימות ולפשיעה, מהם 161 אזרחים, 9 שאינם אזרחים – בתקופה המקבילה אשתקד היו 75 קורבנות.

(צילום: קבוצת כבאות והצלה ארצי)
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: