נוסע חמוש שלף אקדח: בעקבות איום ברצח על נהג אוטובוס – הקו הושבת זמנית

נהג חברת "מטרופולין", קו 388 מבאר שבע לערד, הותקף היום בידי נוסע חמוש, ששלף אקדח לעברו באיומי רצח, והטיח בו קללות גזעניות, במהלך עימות שהתפתח בין השניים.

עם קבלת הדיווח אודות האירוע, כוחות משטרת תחנת ערד הגיעו למקום, גבו עדויות ופעלו לאיתור ומעצר החשוד ששהה בקרבת המקום.

בסריקות שביצעו שוטרי התחנה אותר אקדח מסוג איירסופט שעל פי החשד באמצעותו איים החשוד על נהג האוטובוס.

הנוסע נחקר כעת בתחנת משטרת ערד, והנהג, נפגע חרדה, פונה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים.

בעקבות התקרית החמורה, החליט איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות על השבתת קו 388 לערד, היום בין השעות 12:00 עד 13:15.

יו"ר איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות, עו"ד אייל ידין: "היום נחצה קו אדום, בתקרית שהייתה יכולה לגבות חיי אדם. האלימות נגד נהגים, מבקרים ופקחים חייבת להפסק. לא נשקוט נוכח העלייה המדאיגה במספר גילויי האלימות נגד נהגי התחבורה הציבורית, המחייבת את משרד התחבורה, משטרת ישראל והמשרד לביטחון לאומי לגלות אפס סובלנות כלפי כל תקיפה, פיזית או מילולית. בחודשים האחרונים אנו פועלים עם ועדי חברות התחבורה הציבורית וההנהלות, יחד עם מנכ"ל משרד התחבורה, להביא פתרונות שישנו את המצב בשטח, ויגבירו את תחושת הביטחון של עובדות ועובדי התחבורה הציבורית, הנותנים שירות למיליוני ישראלים מדי יום".

ממשטרת ישראל נמסר: "הבוקר נפתחה חקירה בעקבות דיווח על אירוע אלימות בו נוסע איים על נהג אוטובוס של חברת מטרופולין באמצעות חפץ הנחזה להיות אקדח בסמוך לתחנה מרכזית בערד. עם קבלת הדיווח אודות האירוע כוחות משטרת תחנת ערד הגיעו למקום, גבו עדויות ופעלו לאיתור ומעצר החשוד ששהה בקרבת המקום. בסריקות שביצעו שוטרי התחנה אותר אקדח מסוג איירסופט שעל פי החשד באמצעותו איים החשוד על נהג האוטובוס. החשוד, תושב העיר ב"ש בשנות ה 20 לחייו, נעצר לחקירה בתחנת ערד בסיום חקירתו ועל בסיס חומר הראיות שייאסף נגדו הוא יובא מחר לדיון בפני בית משפט השלום בבאר שבע בבקשה להאריך את מעצרו."

צילום האקדח, קרדיט: דוברות המשטרה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: