טרגדיה בהרצליה: גבר כבן 40 נשרף למוות בקראוון שעלה באש

לפני זמן קצר פרצה שריפה במשתלה בפארק הרצליה. ביחידת דיור במקום אשר עלתה באש נמצאה גופת גבר המתגורר במקום.

אל המקום הוזעקו צוותי כיבוי רבים בפיקוד מפקד המשמרת, רב רשף אוהד ברנס.

עם הגעתם למקום הבחינו לוחמי האש בשריפה פעילה, הלוחמים התחלקו לצוותי כיבוי וסריקה לשלילת לכודים במתחם החממה עקב מידע שישנו חשש להימצאותו של אדם המתגורר בה.

לצערנו, לוחמי האש איתרו במהלך הסריקות אדם ללא רוח חיים.

למקום הוזעקו מפקד המחוז, טפסר רונן מכטייב, קצינת האג"ם, סגן טפסר מירב סמט ומפקד תחנת הרצליה, טפסר משנה יעקב מאסטי.

במקום הוקם צוות חקירת דליקות מיוחד לבירור נסיבות פרוץ הדליקה.

צילום: דוברות כב"ה.

דובר מד"א, זכי הלר מוסר כי בשעה 23:07 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון, על שריפה בקראוון בשטח חקלאי בהרצליה. חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על גבר כבן 40 ללא סימני חיים וקבעו את מותו.

ממשטרת ישראל נמסר כי עם קבלת הדיווח הגיעו למקום כוחות הצלה, כב"א, משטרה וזיהוי פלילי ופתחו בחקירת נסיבות האירוע. הגופה תועבר למכון הפתולוגי והחקירה נמשכת.

חובש בכיר במד"א יששכר ויס ופארמדיק מד"א עידן שינה, סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו להבות ועשן שיוצאים מקראוון בשטח החקלאי, לא ניתן היה להתקרב והמתנו לסיום פעולות הכיבוי, מהקראוון חולץ גבר כבן 40 ללא סימני חיים ולצערנו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

ערן קוזחי מתנדב זק״א ת״א מוסר: "לפני זמן קצר הוזעקתי ע״י מוקד זק״א ת״א לזירה קשה בהרצליה בעקבות דיווח על אדם אשר נספה בשריפה, כוחות כב״א שפועלים במקום דיווחו לנו כי במהלך פעולות הכיבוי איתרו גבר כבן 40 אשר נספה בשריפה ועדיין לכוד, מדובר בזירה קשה מאוד לטיפול עקב אופי האירוע ותנאי השטח. יצוין כי עדיין השריפה פעילה ועשן כבד במקום, בסיוע מתנדבי זק״א ת״א נוספים אנחנו דואגים לכבוד המת ומסייעים לכוחות המז״פ שפועלים במקום. המנוח יועבר להמשך בדיקה וטיפול במכון הלאומי לרפואה משפטית."

צילום: דוברות זק״א ת״א.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: