טרגדיה: הולך רגל חרדי ירד מאוטובוס במחלף חמד – ונדרס למוות

תאונה קטלנית במחלף חמד: צעיר חרדי בן 18 שירד מאוטובוס ולקח את חפציו, נפגע ממנו ונהרג. המשטרה פתחה בחקירה.

בשעה 19:20 התקבל דיווח על הולך רגל שנפגע מאוטובוס במחלף חמד בירידה לכביש 1 לכיוון ירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה דיווחו על גבר כבן 18 עם פגיעת ראש קשה ללא סימני חיים וקבעו את מותו.

מחקירת התאונה עולה כי הולך רגל שירד בתחנה מהאוטובוס, עפ״י החשד נפגע ממנו בצורה משמעותית מיד לאחר מכן.

כתוצאה מהתאונה וחומרת הפציעה המשמעותית, נקבע מותו של הולך הרגל על ידי גורמי הרפואה.

שוטרים שהוזעקו למקום סגרו את זירת התאונה ובוחני תאונות הדרכים של משטרת ישראל החלו בחקירת נסיבותיה. נהג האוטובוס עוכב לחקירה.

הנפטר הוא – משה בנדיקט ז״ל בן 18, בנו של הרב ישכר דב בנדיקט מרח׳ ירמיהו 44 בירושלים.

הלוויתו תתקיים מחר יום ו׳ בהר המנוחות שבגבעת שאול – שם יטמן.

חובש בכיר במד"א יעקב ברנט וחובש רפואת חירום במד"א ישי ציטרון סיפרו: "הולך הרגל שכב על הכביש כשהוא מחוסר הכרה ועם חבלות קשות בגופו לאחר שנפגע מאוטובוס. ביצענו בו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא דופק וללא נשימה ונאלצנו לקבוע את מותו במקום."

שלמה גודלבסקי ויהודה גוטליב חובשי איחוד הצלה מסרו: "מדובר בהולך רגל שנפגע מאוטובוס. למרבה הצער נקבע מותו בזירה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל. צוותי חוסן היחידה לעזרה ראשונה נפשית של איחוד הצלה העניקו סיוע בזירה למספר נפגעי חרדה מנוסעי האוטובוס".

צילום: דוברות איחוד הצלה.

מתנדבי צוות הצלה יוני גולדבלט ואלי ארנטרוי מוסיפים: "כשהגענו למקום ראינו הולך רגל, גבר כבן 30 מוטל על הכביש כשהוא מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה עם פגיעת ראש קשה מאוד לאחר שנפגע מאוטובוס. למרבה הצער עקב אופי הפציעות הקשות ממנו סבל נאלצו הפארמדיקים של מד"א לקבוע את מותו במקום."

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: