"בעבודת צוות זהירה": שתי ילדות קטנות ננעלו בחדר כביסה בבית שאן – מתנדבים חילצו אותן בשלום

שתי ילדות קטנות ננעלו מבעד לדלת בביתן בבית שאן, מתנדבי ידידים חילצו אותן בשלום • "הצלחנו לחלץ את הילדות ללא פגע, בעבודת צוות זהירה וסבלנית"

אתמול (רביעי) בשעה 20:31, התקבלה קריאה במוקד ידידים, אודות שתי ילדות כבנות חמש שננעלו מבעד לחדר הכביסה בביתן, ברחוב יצחק רבין בבית שאן.

דני יוריק, מוקדן ידידים שענה לשיחה, לקח פרטים והוציא קריאת חירום למתנדבי האיזור. ערן שרעבי – רכז ציוד מרחב העמקים, יחד עם אבישי אלחיאני, נתי דדון ואבנר אלגריסי, מתנדבי סניף בית שאן, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות ציוד פריצה ייעודי, במיומנות ובעבודה זהירה, חילצו המתנדבים את הילדות כשהן בריאות, לשמחת בני המשפחה.

ערן מספר: "מיד עם קבלת קריאת החירום מיהרתי להגיע למקום. התברר כי הילדות נעלו עצמן בחדר הכביסה, כנראה תוך כדי משחק. התחלתי בפעולות לפתיחת הדלת עם כלי פריצה ייעודיים שברשותי, כשמתנדבים נוספים מצטרפים לנסיונות ולמציאת פתרונות. מדובר בדלת עם צילנדר רב בריח שקוע, כך שאין גישה נוחה לפריצה. החלטנו לנסות בפעולות מאסיביות יותר, באמצעות מברג גדול ופטיש. הילדות נבהלו מעט, והיה צורך להרגיען. לאחר מספר רב של נסיונות הצלחנו להוציא את הפרזול מסביב למנעול, לשבור את הלשונית ולפתוח לרווחה את הדלת. שמחתי שהצלחנו לחלץ את הילדות ללא פגע, ובעבודת צוות זהירה וסבלנית".

קרדיט תיעוד: ידידים. זקוקים לסיוע? התקשרו למוקד ידידים: 1230 ללא כוכבית, מכל טלפון.

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: