גלגלו לכיסם כסף רב: עובד ערבי ובני משפחתו גנבו סולר מאוטובוסים בירושלים

העובד ובני משפחתו גנבו סולר מאוטובוסים וגלגלו לכיסם כסף רב. פעילות המשטרה בסיוע של חברת האוטובוסים הובילה לתפיסתם ומעצרם.

בלשי תחנת מוריה של מחוז ירושלים עצרו בימים האחרונים שלושה חשודים תושבי שכונת ואדי ג'וז שבמזרח ירושלים, בחשד למעורבותם בגניבת סולר בכמות גדולה מאוטובוסים בחניון חברת אוטובוסים ציבורית בירושלים.

החקירה נפתחה בעקבות תלונה ומידע שהובא בפני המשטרה לאחרונה על ידי חברת האוטובוסים, ועניינה חשד לגניבת סולר בכמות רבה מאוטובוסים של החברה. בדיקה סמויה שהתנהלה לאחרונה ע״י החברה בעקבות חשד לגניבה זאת, ושיתוף הפעולה יחד עם המשטרה הובילו לאיתור הגנבים ומעצרם.

ביום שלישי השבוע בשעות הערב, בוצע מעצרם של החשודים על ידי בלשי תחנת מוריה בשעת מעשה כשברשותם ברכב המסחרי, עשרות מכלי אחסון שמכילים סולר גנוב.

על פי החשד, אחד משלושת החשודים (33, ואדי ג'וז) שהנו עובד קבלן במתחם החניון ביצע יחד עם שני בני משפחתו (23 ו-30, ואדי ג'וז) את מעשה הגניבה. לשם כך נעזרו החשודים ברכב העבודה של אחד מהם, רכב מסחרי המשמש להובלת תרופות, שם הועמסו מכלי האחסון בסולר שנשאב ונגנב מהאוטובוסים של החברה במספר מועדים שונים.

אמש (רביעי), הובאו שלושת החשודים בפני בימ"ש שנעתר לבקשת המשטרה והורה על הארכת מעצרם של החשודים ב-5 ימים נוספים, עד לתאריך 27.8.23. חקירת המשטרה נמשכת במטרה למצות עמם את הדין.

תמונות של המכלים עם הסולר הגנוב שנתפס:

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: