טרגדיה: שלום פלטמן ז"ל בן 39 התחשמל למוות באולם אירועים בנווה אילן

טרגדיה קשה: שלום פלטמן ז״ל בן 39 נהרג הלילה לאחר שהתחשמל תוך כדי עבודתו בנווה אילן.

בשעה 23:54 התקבל דיווח על גבר שהתחשמל במהלך עבודת תיקון, על תקרה, סמוך לאולם ארועים קדמא ליד נווה אילן. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ולאחר מאמצי החייאה קבעו את מותו.

ההרוג הוא בנו של יונתן קיט לשעבר מרח׳ בתי אונגרין 240 ירושלים.

מחקירה ראשונית שערכו שוטרי מחוז ירושלים שהוזעקו למקום עלה כי אמש בשעות הערב הוזמן העובד, טכנאי מזגנים, אל אולם האירועים בשל תקלה. לקראת חצות, התעורר חשדם של עובדי המקום לאחר שלא הבחינו בעזיבתו על אף שציוד העבודה נותר שם והחלו סריקות אחריו עד שאותר שרוע על הרצפה לאחר שעל פי החשד התחשמל. גורמי רפואה שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע את מותו.

דיווח על המקרה הועבר לגורמי חקירה במשרד העבודה וחקירת נסיבות המקרה נמשכת.

פאראמדיק מד"א איתי גיז, סיפר: "ראינו גבר כבן 40 שוכב מחוסר הכרה ללא נשימה וללא דופק עם סימני התחשמלות, הוא הורד מתקרת החדר בו עבד כשהוא מחוסר הכרה לאחר שהתחשמל כשעבד בגובה התקרה, ביצענו פעולות החייאה מתקדמות וממושכת ולצערנו נאלצנו לקבוע את מותו."

בצלאל קרלינסקי ואליעזר מקלב חובשי איחוד הצלה מסרו: "מדובר בגבר שהתחשמל תוך כדי עבודת תיקון בגובה באולם אירועים. צוותי כיבוי פעלו בזירה לחילוץ גופתו. למרבה הצער נקבע מותו בזירה עקב אופי האירוע".

מתנדבי צוות הצלה יוני גולדבלט ואלי ארנטרוי מוספים: "כשהגענו למקום הכווינו אותנו לעבר אולם אירועים שם ראינו גבר כבן 39 שהורד מהתקרה כשהוא מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה לאחר שהתחשמל במהלך העבודה בגובה על תקרה, בסיוע חובשים ופארמדיקים נוספים של מד"א, ביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות הכולל עיסוי לב והנשמות ומתן תרופות מצילות חיים, אך לצערינו הפארמדיקים של מד"א נאלצו לקבוע את מותו במקום."

(צילום: דוברות איחוד הצלה).
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: