פיגוע קטלני בחווארה: אב ובנו תושבי אשדוד נרצחו במכון שטיפה | תיעוד רגעי האימה

בשעות הצהריים של שבת, מחבל חמוש באקדח הגיע לאתר שטיפת מכוניות בכפר חווארה וירה לעבר אב ובנו תושבי אשדוד ששהו במקום והרג אותם. המחבל נמלט מיד לאחר הירי לעבר שכם ומצוד מתנהל אחריו עד לרגעים אלו ע"י צה"ל, שב"כ ומשטרה.

תיעוד ממצלמות אבטחה של רגעי הפיגוע הקשה:

תיעוד רגעי הפיגוע

מחקירה ראשונית עולה כי אב ובנו הגיעו לשטוף את רכבם על הציר הראשי בחווארה. מחבל מגיע רגלית אל מקום השטיפה, יורה בהם מטווח אפס באמצעות אקדח ככול הנראה ובורח רגלית, לא ידוע עדיין אל עלה לרכב. כוחות הצלה אשר הגיעו למקום ניסו לבצע בהם פעולות החייאה אך ללא הועיל ונאלצו לקבוע את מותם של השניים במקום. כוחות רבים פתחו בסריקות, צהל מתגבר את האזור בגדוד נוסף.

הותר לפרסום: שי ובנו אביעד נרצחו בפיגוע בחווארה – "בחייהם ובמותם לא נפרדו"

מזירת הפיגוע יצא המון תיעודים קשים מאוד ומזלזלים בכבוד האדם אשר צולמו בידי ערבים פלסטינים. כמו גם זהות הנרצחים שפורסמו עוד טרם הגעת כוחותינו.

הרמטכ״ל, רב-אלוף הרצי הלוי, הגיע לנקודת הפיגוע בחווארה, יחד עם מפקד האוגדה ומפקד חטיבת שומרון, וקיים תחקיר ראשוני לפיגוע. כמו כן, המפקדים ערכו הערכת מצב, במסגרתה הוצגה לרמטכ״ל פריסת הכוחות והחסימות במרחב והמאמצים המודיעיניים לתפיסת המחבל.

הרמטכ״ל אמר כי מדובר בפיגוע קשה, שנתחקר מה הביא להתממשותו. צה״ל וכוחות הביטחון פועלים כעת בשטח למרדף אחר המחבל, הגנה על הצירים ומניעת טרור.

ראש הממשלה בנימין נתניהו: אני שולח תנחומים למשפחת שני הנרצחים, אב ובנו, שחייהם נגדעו בצורה כל כך אכזרית ונפשעת במהלך השבת.

כוחות הביטחון פועלים במשנה מרץ כדי להשיג את המרצח ולבוא איתו חשבון, בדיוק כפי שעשינו עם כל המרצחים עד כה.

האקדח ממנו בוצע הפיגוע

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: