"עוצרים את הקייטנה": השר בן גביר ביקר בבית הסוהר עופר סמוך לירושלים

היום, 16.08, הגיע השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר ובכירים נוספים ממשרדו לסיור בבית הסוהר עופר בהובלת נציבת בתי הסוהר, רב גונדר קטי פרי, וסגן הנציבה וראש אגף המבצעים, גונדר מוני ביטן, קצינים בכירים בשב"ס ופיקוד בית הסוהר.

במהלך הביקור קיבל השר סקירה על בית הסוהר, סייר באגפים השונים בכלא, בהם כלואים מחבלים מחמאס, פת"ח, החזית העממית והגא״פ. כמו כן נפגש השר לשיחה עם סוהרי המשמרות המשרתים בבית הסוהר.

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר: "במהלך סיור שערכתי בכלא עופר קיבלתי סקירה מהנציבה והמפקדים, כמו"כ שוחחתי עם הסוהרים וסגל הפיקוד על הדברים שצריכים שיפור.

במסגרת תוספת התקציב הענק של תשעה מיליארד שח שהבאתי למשרד לביטחון לאומי, שב"ס הוא חלק גדול מהתקציב ואני שמח על כך. המדיניות אותה אני מוביל כשר הממונה על שב"ס ידועה לכל ושמח שהיא התחילה להיות מיושמת – לצמצם כמה שיותר את הפינוקים למחבלי חמאס ולעצור את הקייטנה שהייתה באגפים בעבר, הבהרתי זאת שוב במהלך הסיור למפקדים בשטח.

אמשיך לערוך סיורים בבתי הכלא ולעקוב מקרוב שהמדיניות אכן מתבצעת בפועל, מברך ומחזק את הסוהרים שעושים מלאכת קודש יום יום בפעילות אינטנסיבית וחשובה למען ביטחון מדינת ישראל".

נציבת בתי הסוהר, רב גונדר קטי פרי: "מאז כניסתי לתפקיד, המדיניות שלי ברורה: בכל הנוגע לאסירים ביטחוניים סוהרי שב"ס פועלים ויפעלו בנחישות. הריבון בבתי הסוהר הוא שב"ס, אנחנו לא נעבור בשקט על הפרות סדר ואיומים לא ינהלו את סדר היום שלנו. אנחנו הארגון המקצועי והמנוסה היחיד בארץ להחזקת אסירים ביטחוניים והאחריות שלנו בכל הנוגע לסיכול אירועי פח"ע מתוך בתי הסוהר באה לידי ביטוי בעבודתינו בשגרה ובחירום כאחד. סוהרי שב"ס בכלל ואלה המשרתים בבתי הסוהר הביטחוניים בפרט, מבצעים עבודה חשובה מאין כמותה לשמירה על בטחון המדינה ותושביה. רווחת הסגל וביטחונם האישי הוא העומד לנגד עיניי תמיד וסגל המפקדים ואני משקיעים משאבים רבים על מנת להעצים ולמקצע אותם."

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: