סוף עצוב: אחרי שעות של חיפושים – אותרה גופת הצעיר שנכנס למאגר מים ברמת הגולן

בוף עצוב לחיפושים ברמת הגולן: משעות הבוקר החלו בחיפושים אחר נעדר באגם מעלה גמלא ברמת הגולן – ובדקות האחרונות יחידת הצוללים של זק״א ת״א מדווחת על מציאת הנעדר כבן 18 בנחל דליות.

במד"א מעדכנים כי הדיווח התקבל בשעה 13:44, חובשים ופראמדיקים של מד"א שהכיעו למקום דיווחו כי צוללני כיבוי אש איתרו ומשו מהאגם צעיר כבן 18 מחוסר הכרה ללא סימני חיים וקבעו את מותו.

הנפטר, ישי קינן ז״ל, מחשובי תלמידי ישיבה גדולה ׳תפארת הלוי׳ אלעד – בן הרב דוד שיבלח״ט
מרח׳ הארבעה 32 בירושלים. הלוויתו תצא הלילה בשעה 1.30 מבית ההספד קהילת ירושלים בהר המנוחות.

מכבאות והצלה לישראל מחוז צפון נמסר: "צוותי כיבוי והצלה מתחנת גליל גולן, היחידה לחילוצים מיוחדים מתחנת גליל מרכזי בהובלת צוללנים מיחידת "להבה" איתרו לפני זמן קצר במאגר המים סמוך למעלה גמלא את הנעדר אודותיו התקבל דיווח כי נקלע למצוקה במים ואבד עימו הקשר.

צוללני יחידת "להבה", לוחמי האש מתחנת גליל-גולן והיחידה לחילוצים מיוחדים של גליל-מרכזי איתרו לפני דקות אחדות את הנעדר במים על פי עדויות מטיילים במקום, ולפני מספר דקות חילצו אותו לגדה להמשך טיפול רפואי."

קרדיט: כבאות והצלה מחוז צפון/ יחידת "להבה".

פראמדיק מד"א אלי בן סימון וחובש רפואת חירום במד"א אמיר בטחיש סיפרו: "כשהגענו לשטח סמוך לאגם חברנו למספר נערים שסיפרו לנו שצעיר שהיה יחד איתם במים טבע והם חוששים לחייו. צוללנים מהיחידה לחילוצים מיוחדים של כיבוי אש שהגיעו למקום נכנסו למים ולאחר חיפושים משו מהמים את הצעיר כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו. אנחנו שבים וקוראים לציבור הרחב לרחוץ אך ורק בבריכות ובחופי רחצה מוכרזים ובשעות הפעילות של שירותי ההצלה.

אוהד רינגר ואבי אלחיאני חובשי איחוד הצלה מסרו: "מדובר בצעיר (כבן 18) שלדברי עוברי אורח טבע ונעדר. צוללני כיבוי שהשתתפו בחיפושים איתרו את גופתו ומשו אותה מהמים. למרבה הצער נקבע מותו בזירה".

צילום: דוברות מד"א.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: