שר הביטחון גלנט בבקו״ם: ״לא אתן את ידי לאף פגיעה בצה״ל"

שר הביטחון גלנט בבקו״ם: ״לא אתן את ידי לאף פגיעה בצה״ל, פועל יום יום כדי למצוא את הדרך לחבר את כולם, ולשמור על הכשירות והלכידות״

שר הביטחון, יואב גלנט, הגיע היום לביקור בבסיס הקליטה והמיון בתל השומר, ושוחח עם המתגייסים החדשים לחטיבות ״כפיר״ ו״נח״ל״. השר גלנט סייר בין התחנות השונות בשרשרת החיול, וחילק לחיילים החדשים את הציוד הצבאי.

שר הביטחון קיבל סקירה על נתוני מחזור הגיוס הנוכחי, ושיבח את הקצינים באכ״א בראשות מפקד ״מיטב״ אלוף-משנה אלון מצליח, על שימור אחוז הגיוס הגבוה לשירות משמעותי ביחידות קרביות, ושיפור התנאים בהליך המיון והחיול.

שר הביטחון גלנט בשיחה עם המתגייסים החדשים: ״צה״ל הוא הדבר הכי חשוב במדינת ישראל, מלבד המדינה עצמה. ללא צה״ל אין לנו זכות קיום – השירות בצבא ההגנה לישראל הוא הערך העליון ביותר״.

״צה״ל הוא המקום המאחד אותנו ובינינו. מכל הנתונים שאני רואה, אני שמח שלחיכוך החברתי אין השפעה על נתוני הגיוס. כשזה מגיע למשימה האמיתית, כולם מבינים את הערך בגיוס״.

״אני לא מתעלם מהבעיה, יחד עם הרמטכ״ל והמטה הכללי אני פועל יום יום כדי למצוא את הדרך לחבר את כולם, ולשמור על הכשירות והלכידות״.

״מוטלת עליכם אחריות שאין למעלה ממנה. חוסן הוא לא רק הכושר הפרטי, אלא גם החוסן הלאומי, שקשור בנכונות של האנשים להתגייס, לפעול יחד ולהתנדב פעם אחר פעם. זה תהליך מפתח לחוסן הלאומי״.

״לעולם לא אתן את ידי לשום פגיעה בצה״ל, משום צד. צה״ל הוא כלי המגן של מדינת ישראל והמשך המסורת בשירות הוא תנאי הכרחי בקיומנו, זה בנפשנו״.

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: