בת 24 רכשה רכב יוקרה ומימנה את חתונתה – עד שהתברר מקור ההכנסה ההזוי

הותר לפרסום: יחידת ההונאה של מחוז מרכז עצרה אתמול בתום חקירה סמויה, תושבת לוד בת 24 בחשד להונאת עובדים זרים וגניבת כספים מחשבונותיהם בהיקף של כחצי מיליון ₪, בהם רכשה רכב יוקרה, "כיסתה" חובות ואף ומימנה את חתונתה.

יחידת ההונאה במחוז מרכז ניהלה במהלך החודשים האחרונים חקירה סמויה, בחשד לעבירות גניבה, הונאה והלבנת הון בהיקף עצום של כחצי מליון ₪, ע"י משיכה והעברת כספים מחשבונותיהם של עובדים זרים מסודאן ואריתראה לחשבון אחר של חשודה, דרכו מימנה רכישת רכב יוקרה מסוג BMW, תשלומי חשבונות ואף מימון חתונתה.

חוקרי היחידה המיוחדת ניהלו מעקב אחר תנועות הכסף, עם קבלת המידע ואיתור הקורבנות, לאחר שהועברו סכומי עתק מחשבונותיהם, ללא ידיעתם או אישורם, אל חשבונות אחרים של משפחת החשודה – תושבת לוד בת 24, בהם רכשה מוצרים שונים עבורה בשיטתיות, וכל זאת כשהיא מנצלת את נגישותה לפרטי החשבונות של אותם עובדים זרים, הנמנים על לקוחות משרד עורכי דין בו היא מועסקת כמזכירה במרכז הארץ.

בתום איסוף הראיות עברה אמש החקירה לשלב הגלוי, כאשר בלשי היחידה עצרו את החשודה לחקירה, לצד תפיסת מסמכים וראיות נוספות הקושרות אותה עפ"י החשד לעבירות וכן הקפאת חשבונות הבנק ותפיסת נכסיה – לקידום הליך חילוט.

החקירה נמשכת ובסיומה יועברו כלל ממצאיה לעיון והחלטת הפרקליטות, לקידום ההליך המשפטי בהתאם.

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: