"מעוררים תחושת ביטחון עצומה": נשיא המדינה נפגש עם לוחמי שייטת 13

נשיא המדינה, יצחק הרצוג, ביקר היום, יום רביעי, כ"ב באב, 9 באוגוסט, בשייטת 13. את הביקור ליווה מפקד חיל הים, אלוף דוד סער סלמה.

בפתח הביקור, קיבל הנשיא סקירה מפי מפקד שייטת 13, אלוף-משנה א' אשר הציג לו את עשייתה המבצעית של היחידה, בדגש על פעולותיה האחרונות, והאתגרים העתידיים העומדים בפניה בזירות השונות. בהמשך, הוצגו בפני הנשיא הכלים והיכולות הטכנולוגיות של היחידה.

במסגרת ביקורו, נפגש וערך שיח פתוח עם לוחמי ומפקדי היחידה ואמר בפני הנוכחים: ״התרשמתי מיחידת עילית עוצמתית, ייחודית ולא פחות מכך- מלוכדת. לשמוע על עשיית השייטת החשאית, פורצת כל גבול, על לוחמיה, מפקדיה ואנשי המילואים שלה מעוררת התרגשות ותחושת בטחון ועוצמה.

בימים בהם החברה הישראלית מתמודדת עם אתגרים רבים, לראות את הברק בעיניים, בשורות צפופות של הלוחמים האמיצים שפגשתי היום מחייבת להשאיר את צה״ל מאוחד ולהמשיך לאפשר להם לעסוק בבטחונה של מדינת ישראל״.

מפקד חיל הים, אלוף דוד סער סלמה: ״מדובר בביקור חשוב ומשמעותי, אשר איפשר את הצגת העשייה של זרוע הים ושייטת 13 שמרביתה נותרת בצללים.

אני מודה לנשיא המדינה על המפגש הבין-אישי שהתקיים כאן אצלנו בבסיס עתלית יחד עם הלוחמים שהביעו באופן ישיר את תחושותיהם על השירות המשמעותי והייחודי בשייטת״.

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: