בנק לאומי יתמוך בנוער עלם בלוד

באירוע מרגש שנערך ביום שלישי, ה-8 באוגוסט 2023, בנק לאומי ועלם – העמותה לנוער במצבי סיכון, השיקו את תמיכת הבנק בניידת הרחוב של עלם בלוד, אותה החליט הבנק לאמץ.

בנק לאומי הוא שותף ותיק של עלם, התורם לעמותה כבר שנים רבות, וכעת לראשונה גם תומך בנערי ונערות ניידת הרחוב בלוד. עובדי ומתנדבי ניידות עלם ברחבי הארץ פוגשים מידי ערב מאות נערים ונערות היכן שהם נמצאים (ברחוב, בגינות, ברשתות החברתיות ועוד). הם מאתרים את בני הנוער, בגילאי 12-21, יוצרים איתם קשר בגובה העינים ומסייעים להם להתמודד עם מצוקותיהם תוך הפניה לגורמי הטיפול הנדרשים. ניידת עלם בלוד פועלת מזה שנים רבות בשותפות עם אגף הרווחה בעיריית לוד ועם גורמי המקצוע בעיר.
באירוע, שהתקיים בבניין מטה בנק לאומי בלוד, לקחו חלק ליאת זטלר, ראש אגף פיתוח ארגוני ולמידה בלאומי, נאוה ברק, נשיאת עמותת עלם, ועובדים ועובדות נוספים מהבנק ומעלם. באירוע הושק המיתוג החדש של הניידת, הנושאת את לוגו הבנק.

נאוה ברק, נשיאת עמותת עלם אמרה בטקס ההשקה: "הבחירה של בנק לאומי בנוער בסיכון חשובה ביותר לדור הצעיר ולעתיד החברה הישראלית. בזכות פעילות הניידות, בכל שנה מאות בני נוער מצליחים לחזור למסגרת לימודים מתאימה, להתגייס לשירות צבאי, להשתלב במקום עבודה ולשנות את מסלול חייהם. אני רוצה להודות לבנק על שיתוף הפעולה לאורך השנים ועל הבחירה באימוץ ניידת לוד, הפועלת למען עתיד בני הנוער בסיכון בעיר".

ליאת זטלר, ראש אגף פיתוח ארגוני ולמידה בלאומי: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם עלם ומודים להם על השליחות שלהם עם בני הנוער בסיכון. בנק לאומי מנהיג מדיניות של אחריות חברתית על בסיס אג'נדה חברתית של "מדור לדור" – עם דור המחר בפריפריה חברתית וגאוגרפית ועם בני הגיל השלישי. הבחירה שלנו במתן חסות לניידת הרחוב של עלם בעיר לוד אינה מקרית והיא נובעת מנוכחות מטה הבנק בלוד ובמטרה להעניק בחזרה לקהילה לתושבי העיר והסביבה".

(צילום: כפיר סיון)
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: