תיעוד: מחבל בן 14 משליך בקבוק תבערה לעבר בתי יהודים בירושלים – ונמלט

תיעוד מירושלים: הכין בקבוק תבערה, הגיע עם הבקת"ב לאזור בתי יהודים בשכונת א טור, השליכו לעבר הבתים ונעצר על ידי המשטרה. בתום חקירת המשטרה, הוגשה לבית המשפט הצהרת תובע וצפוי כתב אישום כנגד החשוד במעשה.

לפני מספר ימים, שוטרי תחנת שלם של מחוז ירושלים יחד עם לוחמי מג"ב, עצרו חשוד במעורבות בהשלכת בקבוק תבערה לעבר מבנה בשכונת א טור במזרח ירושלים לפני כשבועיים. באירוע לא היו נפגעים ונגרם נזק קל במקום.

בפעילות חקירתית של שוטרי תחנת שלם של מחוז ירושלים החשוד (14, תושב מזרח ירושלים), אותר, נעצר על ידי השוטרים והועבר לחקירה בתחנת שלם ממנה עלה כי החשוד שפעל לבדו, הכין בעצמו בקבוק תבערה, הגיע עם הבקת"ב מוסלק בתוך שקית לאזור בתי יהודים בשכונת א טור, והשליך את הבקת"ב לעבר המבנים אשר פגע במרפסת אחד הבתים במקום.

אתמול, עם סיום החקירה וביסוס תשתית ראייתית כנגד החשוד, הוגשה הצהרת תובע כנגדו, ובדיון שנערך בבית המשפט, מעצרו הוארך ב- 4 ימים עד לתאריך 6.8 וצפוי נגדו כתב אישום.

תיעוד החשוד שהשליך בקת"ב לעבר בתים. קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

"משטרת ישראל תמשיך להיאבק ולפעול בנחישות נגד פורעי חוק אלימים ומפרי סדר שינסו לפגוע באזרחים או בכוחות הביטחון, ולשמור על שלום הציבור, בטחונו ורכושו," נמסר מהמשטרה.

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: