בפנים גלויות: שר ברש"פ ופורעים נוספים תועדו מציתים רכוש בחווה יהודית בשומרון • צפו

השר למאבק בהתנחלויות מטעם הרש"פ מועיד שעבאן ובכירים נוספים ב"ועדה למאבק בהתנחלויות", תועדו הבוקר כשהם משחיתים ושורפים רכוש השייך לחווה יהודית הסמוכה לישוב אבני חפץ בשומרון. הפורעים תועדו כשהם גלויי פנים אך עד כה איש לא נעצר. פורום מאבק על כל דונם: "הפקרות פושעת של מערכת הביטחון"

טרור ערבי לאור יום: השר למאבק בהתנחלויות מטעם הרש"פ מועיד שעבאן, תועד הבוקר במהלך התפרעות ערבית שהוביל כשהוא משחית ושורף רכוש השייך לחווה יהודית הסמוכה לישוב אבני חפץ בשומרון.

בין הרכוש שהושחת והוצת – סככה שהוצבה בסמוך לבור מים לטובת המטיילים באזור.
רק לפני כחודש ביצעו מחבלים פיגוע ירי לעבר מטיילים שרחצו בבור, שאך בנס לא נפגעו.

נוסף לשעבאן תועדו בהתפרעות שאורגנה על ידי הועדה למאבק בהתנחלויות בכירים נוספים בועדה, ביניהם מוראד שיתאווי רכז מחוז צפון בועדה וכן פורעים נוספים.
חרף העובדה כי ההתפרעות והצתת הציוד בוצעו לאור יום ובפנים גלויות עד כה לא דווח על עצורים.

בועדה אף הצהירו בפומבי על ההתפרעות והתגאו בחשבון הפייסבוק הרשמי כי "השר שעבאן בעצמו יחד עם פורעים נוספים הסירו את המאחז היהודי".

נזכיר, כי הועדה למאבק בהתנחלויות הינו גוף מטעם הרשות הפלסטינית שעומד מאחורי מרבית ההתפרעויות בערביות ברחבי יהודה ושומרון.
בראש הועדה עומד השר שעבאן – מחבל משוחרר שריצה בעבר 11 שנות מאסר, ולצידו שורת פעילים נוספים מרביתם אף הם מחבלים משוחררים.

בפורום מאבק על כל דונם שעוקב מקרוב אחר פעילות הועדה למאבק בהתנחלויות, מסרו בתגובה לאירוע: "מדובר ברשלנות והפקרות פושעת של מערכת הביטחון. כבר מספר שנים שמחבלי הועדה למאבק בהתנחלויות מסתובבים בחופשיות ברחבי יו"ש, עוברים כפר כפר, זורעים טרור, מתסיסים, מלבים את השטח ומובילים התפרעויות אלימות ותקיפות של אזרחים וחיילי צה"ל".

"השמות, הפנים וגם התיעודים המפלילים של ראשי הנחש כולם ידועים היטב למערכת הביטחון והועברו עשרות פעמים למערכת על ידי נציגי הפורום. אולם למרות הכל דבר לא נעשה, ואיש לא נעצר. האירוע החמור שהתרחש הבוקר הוא תזכורת מהדהדת נוספת לתוצאות ההרסניות של ההפקרות הזאת", מסרו בפורום.

צפו בתיעוד:

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: