זוג כבני 30 טבעו למוות בקריית ים

בשעה 16:59 התקבל דיווח על גבר ואישה שטבעו בחוף הבתולה בקרית ים.

חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה ממושכות בגבר ואישה כבני 30 שבסופן נקבע מותם.


כוחות משטרה הגיעו למקום והחלו בחקירת נסיבות האירוע.

ידידיה חזן חובש באיחוד הצלה סיפר: "בסיוע ד"ר עומרי ויינשטיין רופא מתנדב באיחוד הצלה ביצענו פעולות החייאה על הצעיר והצעירה אך למרבה הצער בתום מאמצי ההחייאה נקבע מותם. כשהגענו למקום סיפרו לנו אזרחים ששהו במקום כי הם הוציאו את שניהם מהמים כשהם ללא דופק ונשימה".

קרדיט: דוברות איחוד הצלה כרמל.


חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א ליאון קמחי סיפר: "מדובר ברצועת חוף לא מוכרזת, צפונית לחוף הבתולה. כשהגעתי למקום ראיתי על קו המים אישה כבת 30 כשאזרחים מבצעים בה פעולות החייאה בסיסיות. מיד התחלתי להעניק לה טיפול רפואי ולבצע בה פעולות החייאה. כעבור מספר דקות במקביל להגעת צוות ניידת טיפול נמרץ שהמשיך את הטיפול הרפואי באישה ראינו גבר מחוסר הכרה במים. יחד עם אזרחים שהיו על החוף נכנסו לים והוצאנו אותו לחוף, הוא היה ללא דופק וללא נשימה ומיד התחלנו לבצע גם בו פעולות החייאה. לצערי לאחר דקות ארוכות של החייאה נקבע מותה של האישה".

צילום: איתי מזור דוברות מד"א.

אלי גבאי מתנדב זק"א צפון, אמר: מדובר באסון קשה ומזעזע, שני בני זוג בשנות ה30 לחייהם נמשו מהמים בחוף הבתולה ע"י אזרחים ששהו במקום כשהם ללא הכרה. כשהגעתי למקום ראיתי את הצוות הרפואי נלחמים על חייהם של השניים ועשו פעולות החייאה ממושכות שבסופם נאלצו לאשר את מותם במקום. מתנדבי זק"א צפון טיפלו בגופות ההרוגים בזירה הקשה. נסיבות מקרה הטביעה נחקרת ע"י המשטרה במקום.

צילום: אהרון ברוך ליבוביץ.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: