נלחמים בטלגרם: אפליקציית וואטסאפ בפיצ'ר חדש – אבל מוכר

אפליקצית WhatsApp עובדת תמיד לעדכן ולהתחדש בפיצ'רים חדשים, במיוחד כשאפליקצית טלגרם לוקחת להם משתמשים רבים.

משתמשי גירסת הבטא של האפליקציה, מדווחים כי בעדכון האחרון, במקום שליחת הקלטה, נוספה אפשרות לשלוח סרטון קצר בצורה עגולה כמו באפליקצית טלגרם.

בלחיצה קצרה על כפתור ההקלטה,

הלוגו נהפך ממקרופון ללוגו של וידאו ונכתב מעל: יש להקיש הקשה ארוכה כדי לצלם וידאו. כדי לעבור להקלטה קולית יש להקיש הקשה אחת.

כדי לחזור להקלטה יש להקיש לחיצה אחת על הלוגו של הוידאו ואז הלוגו חוזר למצב הקודם כמו בתמונה:

אחרי לחיצה ארוכה על הלוגו של הוידאו, יפתח מסך שמראה את הצילום בעגול ורושם את זמן הצילום עם אפשרות לעצרו או להפסיק או להפוך מצלמה:

וכך זה נראה אחרי הצילום, ללא אפשרות להעיבר בקבוצות:

כזכור, לאחרונה פרסמו כי בזמן שיחת וידאו, נוספה אפשרות של שיתוף מסך.

בזמן שימוש בשיחות הוידאו מתווסף לתפריט כפתור חדש, שלחיצה עליו פותחת הודעה בו המשתמש נשאל האם הוא רוצה להקליט את מה שקורה במסך שלו ולהעביר אותו לצד השני.

אחרי שהמשתמש נותן את האישור להקליט את המסך, ואם הצד השני משתמש בגרסה שמאפשרת את שיתוף המסכים, מאותו רגע הוא רואה כל מה שקורה במסך של המשתמש שלחץ על האפשרות.

לא רק שיחות וידאו: משתמשים באפליקצית WhatsApp קיבלו פיצ'ר חדש ומעניין

עוד דיווחנו כי חברת וואטסאפ חשפה לאחרונה שורה של עדכונים ואף ערכה שינוי מראה בגירסת האנדרואיד. באחד העדכונים מופיעה אפשרות חדשה, שככל הנראה בעתיד תשנה את אופי האפליקציה.

פיצ’ר חדש ושינוי משמעותי: כך יראה הוואטסאפ במכשירי אנדרואיד

מדובר בעדכון שעוד עובדים על פיתוחו, ויהיה עוד חיקוי של טלגרם, שמאפשר הגדרת שם משתמש בחשבון – תחת האפשרות, "WhatsApp username" – עדכון שמאפר למשתמשים להתכתב מבלי לחשוף את מספרי הטלפון שלהם ולשמור על התקשורת בתוך מסגרת האפליקציה בלבד.

אחרי שינוי המראה – העדכון המיוחל בוואטסאפ הגיע לחלק מהמכשירים

בעדכון חדש שיצא לאחרונה בחלק מגרסאות הבטא, ניתן לראות כי סטטוס ב-whatsapp, יוצג בעיגול ירוק על הפרופיל של איש קשר בעמוד הראשי של הצ'אט (מצורף תמונה). למי שמכיר, בחשבונות עסקיים, כבר לפני מספר חודשים ניתן לראות סטטוסים דרך תמונות הפרופיל בצ'אט, רק שעכשיו יהיה ניתן לראות את זה אצל כולם – גם בעמוד הראשי.

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: