נלכדו ברכב בוער: 3 הרוגים וארבעה פצועים בתאונה קשה בכביש 6 בדרום

תאונה קטלנית בדרום: בשעה 21:21 התקבל דיווח על ת.ד בין מספר כלי רכב בכביש 6 לדרום ממחלף קרית גת למחלף מאחז. לאחר פעולות הכיבוי, פראמדיקים של מד"א קבעו את מותם של 2 נפגעים שהיו לכודים ברכב שעלה באש. סה"כ בתאונה 7 נפגעים, בהם: 3 הרוגים שמותם נקבע בשטח ו-4 פצועים, מהם 2 בינוני ו-2 קל שפונו באמבולנסים של מד"א לבי"ח סורוקה.

השוטרים פועלים על מנת לאפשר לכלל הכוחות החרום וההצלה להגיע לזירת התאונה, וכן הכביש נחסם לתנועה.

בוחני תאונות הדרכים של המשטרה בדרכם לזירה לחקירת נסיבות התאונה.

חובש רפואת חירום במד"א שעיה כץ סיפר: "מדובר בזירת תאונה מורכבת וקשה שנפרסה לאורך של כ-150 מטר. תחילה ראינו 3 רכבים עומדים במרכז הכביש עם פגיעות פח קשות מאוד. גבר כבן 50 נלכד באחד מהרכבים כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד, תוך כדי פעולות החילוץ המורכבות ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו. ברכב השני נפצעו 2 גברים כבני 25 באורח בינוני וברכב השלישי 2 הנוסעים נפגעו באורח קל. הענקנו להם טיפול רפואי והם פונו באמבולנסים של מד"א לבי"ח סורוקה. במרחק של כ-150 מטר דרומית אלינו הייתה שריפה גדולה בשול הכביש. המשכנו למקום השריפה וראינו רכב שעולה באש בתוך צמחיה שנשרפה גם היא. כוחות הכיבוי פעלו במקום על מנת לכבות את האש וכאשר ניתן היה להתקרב זיהינו 2 נפגעים מחוסרי הכרה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותם."

צילום: כבאות מחוז דרום.

רן דוד ויהודה ורטהיימר חובשי איחוד הצלה מסרו: "כשהגענו לזירה נתקלנו בזירה קשה של תאונה עם מעורבות ארבעה כלי רכב. אחד הרכבים בו שהו שני נוסעים עלה באש ולמרבה הצער בתום מאמצי כוחות הכיבוי הם חולצו מהרכב ללא רוח חיים. כמו כן נקבע מותו בזירה של הרוג כבן 50 מרכב נוסף שמעורב בתאונה, והענקנו סיוע רפואי ראשוני בזירה לשני פצועים בינוני ולשני נפגעים קל".

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: